Ceny transferowe.Jak przygotować firmę do kontroli podatkowej wyd.2

Autor: Tadeusz Pieńkowski

Poradnik dla członków zarządu. dyrektorów finansowych oraz ich księgowych. jak również dla audytorów. konsultantów i biur rachunkowych próbujących uniknąć ryzyka podatkowego związanego z transakcjami przeprowadzanymi z podmiotami powiązanymi. Nowe wydanie opracowania uwzględnia zmiany w przepisach dotyczące dokumentacji podatkowych wprowadzone w trakcie 2018 r. Dodano także aktualne stanowiska Ministerstwa Finansów dotyczące obowiązków podatników w zakresie cen transferowych.

W nowym. rozszerzonym wydaniu przedstawiamy:

• jakie powinny być zadania i cele sporządzającego dokumentację cen transferowych;

• jakie są zasady wyboru podmiotu do kontroli cen transferowych;

• jak przygotować się do

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788365979353: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/lacinska-wyspa-bogumil-luft-agnieszka-knyt-anna-richter-138391u

Cena:


Kieszonkowa historia. Czołgi

Autor: Oscar E. Gilbert

Dziś czołgi to synonim nowoczesnej armii – pozornie niezniszczalny. zaawansowany pod względem technologicznym system uzbrojenia. Jak jednak przebiegał rozwój czołgu i jak czołgi wpłynęły na sposób prowadzenia konfliktów zbrojnych od chwili. gdy pierwsze z nich wtoczyły się ociężale na pole bitewne w 1916 roku? Z końcem pierwszej wojny światowej armie poszczególnych krajów zaczęły stawiać na „ciężkie” bądź „lekkie” czołgi zgodnie ze swoimi doktrynami militarnymi. W latach drugiej wojny światowej czołgi uczestniczyły już niemal we wszystkich walkach: stanowiły szpicę niemieckich wojsk podbijających Europę w kampaniach błyskawicznych aż do czasu. kiedy sowieckie wozy pancerne okazały się dla nich więcej niż równorzędnymi przeciwnikami. co doprowadziło na froncie wschodnim do najwi

34.3: https://woblink.com/ebook/ukryte-przyczyny-refluksu-i-zgagi-aviv-jonathan-139030u

Cena:


ISBN

9788366201088: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/zapach-prawdy-iga-karst-137725u

Cena:pop polski, test magnetyzm, egzamin ustny z języka polskiego, książka niewierna, alter christus, moj torin pdf, poetyka arystoteles, testowanie oprogramowania książka, biologia genetyka gimnazjum, automatyzacja procesów produkcyjnych pdf, fortnite książka, platon panstwo, 25 lat niewinności online, marta guzowska książki, patriotyzm wypracowanie, zapomnij ze mną pdf, sprawdzian z przyrody klasa 6 dzial 4, wilczyce z dzikich pól, literatura kobieca polska…