Jak uwieść męża

Autor: Kristi Gold

Nasira uciekła od męża. bo w jej małżeństwie źle się działo. Wkrótce Sebastian odnajduje żonę w Teksasie i oświadcza. że nie wróci bez niej do domu. Korzystając z rady przyjaciółki. Nasira zaczyna rozbudzać w mężu namiętność. kusi go i odpycha. Sebastian robi wszystko. by ponownie uwieść swą niedostępną teraz żonę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/30608/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30794/epub

1:

:

Cena:


The Courts of the Morning

Autor: John Buchan

Although this book was listed in a collection of Richard Hannay stories. Hannay makes only a brief appearance at the beginning. Begins in the pleasant atmosphere of a country house in the Scottish borders. where Richard Hannay is the guest of his old friend. Sandy Arbuthnot. The action is set in Olifa. a fictional country on the west coast of South America. When Sandy Arbuthnot’s friend John Blenkiron discover that a charismatic industrial tycoon is plotting to rule the world from his base in the small South American country of Olifa. Sandy leads a revolution to scuttle the plot and allow the Olifans to decide their own fate. As it turns out. these events are only the prelude to a dramatic series of adventures which take place against the backdrop of a small South American Republic that has fallen under the spell of a ruthless Dictator.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9znajdź mnie online, graham lynne, gdansk jako wspolnota, najlepsze thrillery, sekrety kobiet, historia kina tom 3, ten dzień blanka lipińska, ryszard panfil, ludzie i gady pdf, artykuły henrykowskie pdf, mikrobiologia techniczna pdf, podejmowanie decyzji w warunkach niepewności, bojaźń i drżenie pdf, łamacz dusz, dramat udanego dziecka pdf, archaizmy fonetyczne, i wish if only ćwiczenia pdf, patryk romanowski…