https://woblink.com/product-publication/download/32059/epub

1:

:

Cena:


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom III

Autor: Wojciech Dębołęcki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskie

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:


La Tulipe noire

Autor: Alexandre Dumas

Ah! Dumas. Alexandre Dumas. le père d’histoires exellentes! Cette fois-ci. il nous transporte en Hollande au XVIIème siècle. le siècle que l’on sait être là-bas. celui de la tulipomanie. sorte de frénésie spectaculaire autour d’un type floral du Proche-Orient récemment introduit dans le nord-ouest de l’Europe. la tulipe. C’est mielleux. mais ce côté suranné du romantisme qui allie le sang. l’honneur. la justice à grande échelle et l’amour le plus ras-des-pâquerettes.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9chłopiec kret lis i koń, ecclesia de eucharistia pdf, easyenglish, piotr milik, dzień w którym powrócił penelope ward pdf, jakobsze, filozofia zen, kawalec pediatria, roczniki kroniki, cyklicznosc, włam się do mózgu pdf pobierz, myszy i ludzie, silny wstrząs, dziady cz 2 cała książka, katarzyna michalak pdf, chemia testy gimnazjalne, polskie pisarki, diabeł i tabliczka czekolady reszka, www pwsz kalisz…