EPUB.MOBI

138698: 23

https://woblink.com/product-publication/download/138698/epub

:

Cena:


Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia

Autor: Ann Voskamp

Detoks od świata. który wymaga doskonałości

Zanim sięgniesz po tę książkę. zastanów się: co czujesz na myśl o swoich zranieniach? Próbujesz się od nich odciąć? Wtedy pozornie wszystko jest w porządku. ale w głębi serca czujesz złość i coraz bardziej pogrążasz się w smutku. A może zaprzeczasz ich istnieniu? A co jeśli to zranienia są drogą do bogatego życia?

Ann Voskamp. autorka wielkiego bestsellera Tysiąc darów. w intymnej i dodającej otuchy opowieści. która pokazuje. że cierpliwość. czułość i szacunek wobec siebie są możliwe. Książka podbiła serca czytelników na całym świecie. Nic dziwnego – każdy potrzebuje głębokiego oddechu w rozpędzonej rzeczywistości.

W:

Cena:


Kto z nas jest bez grzechu?

Autor: o. Jean-Philippe Chauveau

Buszpasterz więźniów i prostytutek

Tyle cierpienia trudno zmieścić w jednym życiu: dzieciństwo w rodzinie alkoholowej. przemoc psychiczna i fizyczna. wykorzystanie seksualne. poprawczak. gang… Zło otaczało go niemal nieustannie. nie mógł przed nim uciec. Nigdy nie czuł się bezpiecznie.

Dzisiaj o. Jean-Philippe Chauveau to kapelan aresztu. Prowadzi domy dla młodych uzależnionych. Jest szefem stowarzyszenia. które pomaga ludziom prostytu­ującym się.

Jak to możliwe. że człowiek tak okrutnie skrzywdzony przez alkohol. przemoc i gwałt zaczął nieść nadzieję i pomoc właśnie tym. którzy są uwikłani w uzależnienia. przestępstwa i prostytucję?

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 24.9


Strefy cyberwojny

Autor: Agata Kaźmierska

Internetowe manipulacje nigdy dotąd nie były tak skuteczne. nie trafiały tak celnie i jeszcze nigdy nie byliśmy wobec nich tak bezbronni. Algorytmy sprawiają. że internet zmienia się w strefę cyberwojen o naszą przyszłość.

Ukrywający się za kilkoma linijkami komputerowego kodu napastnicy mogą zmienić wynik wyborów. powalić na kolana gospodarkę kraju albo zniszczyć komuś życie. Te same algorytmy. które sprawiają. że nasz świat stał się wygodniejszy. otwierają drzwi dla zupełnie nowych zagrożeń. Fake newsy to tylko początek. Już Alvin Toffler ostrzegał przed “bitwami. które nie zdarzyły się nigdy. albo spotkaniami na szczycie. których transmisja ukazuje fałszywie. jak przywódca innego kraju odrzuca nasze pokojowe propozycje”.

„Dziś ceny akcji często zależą od tego. co powie prezes

40: https://woblink.com/ebook/umowa-przewozu-osob-daniel-dabrowski-dorota-ambrozuk-krzysztof-wesolowski-138995u

Cena: Dorota Ambrożukmarianna sztyma, trzech panów w łódce nie licząc psa, zioła w medycynie, czerwony pająk bonda pdf, narzędzia komunikacji marketingowej pdf, jan olszewski książki, 622 upadki bunga, test osobowości id16, barok charakterystyka epoki, test temperamentu pdf, angielski biznesowy pdf, co to mowa niezależna, feynmana wykłady z fizyki, egzekutor stefan dąmbski, podstawowe czasy angielski tabela, jarosław maślanek, o grzesiu kłamczuchu i jego cioci, jack london biały kieł, bieguni epub, nieodnaleziona remigiusz mróz, transmigracja timothy’ego archera, żyję cicho krwawiąc…