Heidegger i mit spisku żydowskiego

Autor: Peter Trawny

Heidegger nigdy nie przestał utrzymywać bliskich kontaktów (także uczuciowych) z Żydami. nigdy też nie nawoływał do stosowania jakkolwiek pojmowanej przemocy. Schwarze Hefte. owiane złą sławą Czarne zeszyty. nie pozostawiają jednak wątpliwości – Heidegger był antysemitą. Ich publikacja wiosną 2014 roku zapoczątkowała dyskusję zogniskowaną wokół pytania: Dlaczego Heidegger zdecydował się opublikować swoje zapiski w niezmienionej formie. skoro ujawniają one jego związki z antysemityzmem?

„Heidegger. myśliciel wydarzenia. oddany jednej – jedynej. zwykł podkreślać – myśli transponder zapomnianej istoty bycia. we własnym mniemaniu filozof bez biografii. sam już dawno temu stał się trwale kontrowersyjnym wydarzeniem w intelektualnej historii Zach

Autor: Agata Hącia

Cena:


Noc w Nowym Jorku

Autor: Day Leclaire

Emma Worth spędziła w Nowym Jorku jedną cudowną noc z przypadkowo poznanym biznesmenem. Chase’em Larsonem. Ponownie spotkali się po dwóch miesiącach i wtedy wiedziała już. że jest w ciąży. Ku jej zdumieniu Chase natychmiast zaczyna nalegać na ślub. Ona jednak nie wyobraża sobie małżeństwa z innego powodu jak tylko z miłości. A z Chase’em. jak sądzi. nie łączy jej nic poza dzieckiem…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380644014: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/ubiory-w-polszcze-od-najdawniejszych-czasow-lukasz-golebiowski-32343u

Cena:wieszać każdy może, kontra na leblanc, teksty źródłowe, ebuk libra, maria panna nilu, emil pływaczewski, historia medycyny książka, agata adamska, delavigne, tworzenie ebooków, dziennik hipopotama, gorgiasz platon, sprawdzian z matematyki klasa 4 do druku, problemy społeczne xxi wieku, zwiadowcy 15 premiera, psychopatologia nerwic, aleksandra skrzypietz, demony wojny przechrzta, mateusz stróżyński, gwiazdor laurelin paige chomikuj, stosowanie prawa definicja, język ogólnonarodowy…