The Adventures of Sherlock Holmes (part II)

Autor: Arthur Conan Doyle

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Adventures of Sherlock Holmes przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Advent

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788380839366: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/wrozka-z-gwiezdnego-pylu-lena-wolska-129583u

Cena:


Bez słowa

Autor: Rosie Walsh

Siedem idealnych dni. Potem on zniknął.

Gdy Sarah poznaje Eddiego. zapomina o całym świecie. pragnie nacieszyć się każdą wspólną chwilą. Spędzają razem najpiękniejszy tydzień w ich życiu. Aż nadchodzi nieuchronne rozstanie…

Obiecują sobie utrzymywać kontakt. zanim nie wymyślą planu na wspólne jutro. Lecz jedno z nich nie dotrzymuje słowa. nie daje znaku życia. Przepada jak kamień w wodę…

Przyjaciele namawiają Sarah. by zapomniała o nim. Ale ona nie może. Wie. że coś się stało. że musi istnieć jakieś wytłumaczenie. Minuty. dni. tygodnie mijają. a Sarah jest coraz bardziej zmartwiona.

Pewnego dnia odkrywa. że miała rację…

Bez słowa to wyjątkowa i przewrotna opowieść o ludziach. którzy nigdy nie powinni stanąć na swojej drodze.

Książka zostanie wydana w kilkudziesięciu krajach.

Bestseller numer jeden w Niemczech i w innych krajach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


ISBN

9788381373289: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


ISBN

9788381373289: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


Będziesz na to patrzył

Autor: Magda Rem

Rodzina Barczów – zwyczajni ludzie. zwyczajne życie. Marek – lekarz. Elwira – tłumaczka. i ich piętnastoletnia córka Marta – ładna. zdolna. dobrze wychowana. Jeśli ktoś ma swoje słabości. bez problemu ukrywa je przed innymi. bo nie są to grzechy śmiertelne. Romans. zdrada… Z czasem takie problemy rozwiązują się same. Więc dlaczego z jasnego nieba uderza nagle grom?

Początkiem koszmaru jest anonimowy list do Marka: ‚Będziesz na to patrzył!’.

Szczęśliwe życie zamienia się w zły sen – i rozpoczyna się wyścig z czasem. Skąd pojawiło się zagrożenie. stawiające pod znakiem zapytania byt rodziny? Co kieruje sadystycznym prześladowcą? Jak daleko się on posunie?

Marek staje do nierównej walki. Szuka przyczyn swego upadku. Nie wie. czy ma za przeciwnika psychopatę czy ostatniego sprawiedliwego. Nie wie. kto zawinił. komu i w czym. Niczego nie wiadomo. a tymczasem jakby wszystko się sprzysięgło przeciw niemu. Brak odpowiedzi. brak sposobu i czasu. żeby je znaleźć. a tymczasem wali się cały świat!

Prześladowca cierpi. nie zna więc litości.

Magda Rem urodziła się w Koninie. ale od lat mieszka w Anglii. Wyjechała tam z rodzicami jako nastolatka w 1999 roku. Założyła polsko–angielską rodzinę. pracuje jako grafik komputerowy. a powieści – czytane przez nią. teraz zaś także przez nią pisane – stanowią jej sposób na codzienny kontakt z językiem ojczystym. bo w Polsce bywa rzadko. Uważa. że o człowieku i jego wrodzonych dobrych skłonnościach więcej mówią ludzkie zbrodnie niż zacne uczynki. To brutalny kontrast sił i zamiarów sprawia. że życie ludzkie bywa rozpaczliwie dramatyczne. Żeby o tym opowiedzieć. trudno sobie wymarzyć lepszy gatunek od thrillera.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


NIEznajomi

Autor: Urszula Poznanski

Szaleńcza gra. Erotyczne napięcie. Śmiertelna intryga. Dwoje autorów. Dwie perspektywy. Bestsellerowy duet pisarski w znakomitym thrillerze psychologicznym. Wyobraź sobie: w twoim salonie stoi mężczyzna. Twierdzi. że jest twoim narzeczonym. Nie znasz go. I nic w twoim domu nie świadczy o tym. że mówi prawdę. Paraliżuje cię strach. Masz ochotę chwycić za nóż. Wyobraź sobie: wracasz do domu. a twoja narzeczona cię nie poznaje. Bierze cię za włamywacza. Gorzej. za gwałciciela. Robisz wszystko. by się opamiętała. Ona jednak zażarcie cię atakuje. Uważa. że oszalałeś. Co jest prawdą? Komu uwierzysz? Ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy w Niemczech. Ponad 10 tygodni na liście bestsellerów „Der Spiegel”

Wydawnictwo: Mando

Cena: 39.9


Szatan i Judasz: Yuma Shetar. Tom 2

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Yuma Shetar. Tom 2

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9o prawie słusznym perspektywa systemu prawa stanowionego, grafy i sieci, skandal miłosierdzia, jerzy łukaszewski, dubrawski, hanna januszewska kopciuszek pdf, interakcjonizm, matematyka testy klasa 4, agnieszka murawska, jak przetrwać w szkole, przyprawy do lecza, wzory na szydełko dla początkujących, wolność i spluwa, jak nie zwariować ze swoim dzieckiem, mróz ekspozycja pdf…