Wyznanie

Autor: Jo Spain

Na komisariat zgłasza się JP. Przyznaje się do włamania i pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Nie potrafi jednak wyjaśnić. co nim kierowało. ani podać tożsamości ofiary. Świadkiem zajścia była piękna żona zamordowanego. Julia. Dlaczego jednak nie próbowała udzielić mężowi pomocy? Dlaczego wezwała pogotowie ze znacznym opóźnieniem? Jej podejrzane zachowanie każe się zastanowić. czy miała powód. by pragnąć śmierci swojego męża. Cała sprawa komplikuje sie jeszcze bardziej. gdy okazuje się. że lista osób. które życzyły milionerowi jak najgorzej. jest alarmująco długa.

Wyznanie to porywający thriller psychologiczny. od którego nie pozwalają się oderwać niepokojące pytania: Kto naprawdę jest winny? Co kierowało oprawcą. kiedy na komisariacie przyznawał się do zbrodni? Poczucie winy? A mo

1:

Cena:


ISBN

9788365973931: Wydawnictwo

Format

45.9: https://woblink.com/ebook/ale-musicale-daniel-wyszogrodzki-138607u

Cena:


ISBN

9788365648747: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/umowa-przewozu-osob-daniel-dabrowski-dorota-ambrozuk-krzysztof-wesolowski-138995u

Cena: Dorota Ambrożuk


Historia psychologii w Europie Środkowej

Autor: Cezary Domański

Współczesna psychologia naukowa narodziła się na uczelniach Europy Środkowej. a jej pionierami była środkowoeuropejska kadra akademicka. Zapoczątkowany programem „nowej psychologii” Wilhelma Wundta spór o oblicze dyscypliny. który rozgorzał w drugiej połowie XIX wieku w europejskich uniwersytetach. stał się początkiem emancypacji psychologii jako samodzielnej dyscypliny badawczej. Dziś. w czasach prymatu psychologii amerykańskiej. warto przypominać. że kolebką współczesnej psychologii była centralna Europa.

W tej książce przedstawione zostały podstawowe fakty i godne uwagi nazwiska psychologów. którzy żyli i pracowali w Polsce. Niemczech. Austrii. Czechach i Słowacji. na Węgrzech oraz w Słowenii. Jej główne r

89: https://woblink.com/ebook/ochrona-srodowiska-dla-inzynierow-jacek-krystek-138302u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 763

Autor: autor zbiorowy

Raport CBOS-u z 2017 r. Sens życia wczoraj i dziś pokazuje. że w ciągu ostatnich 10 lat znacznie wzrosła liczba Polaków. którzy zwracają uwagę na znaczenie przyjaźni w ich życiu. W czym tkwi siła przyjaźni? Czym przyjaźń różni się od miłości? Jak zmienia się jej rozumienie? Czy przyjaciele mogą zastąpić rodzinę?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9włodzisław, anatomia książka, edukacja żywieniowa prezentacja, jarosław ziętara komornik, wayne dyer pokochaj siebie, teoria bronsteda zadania, współczesne wojny, hanka lemańska, do zobaczenia w piekle, słownik psychologiczny pdf, handel zagraniczny pdf, zemsta ma twoje imię pdf, edukacja pacjenta prezentacja, grona gniewu, fizjologia roślin, oto pavel, uleczyć nieuleczalne pdf, przepisy dla diabetyków książka, brzydkie kaczatko andersen, szpony i kły, genetyka sprawdzian klasa 8, sprawdziany dla klasy 3 szkoły podstawowej do wydrukowania…