Novae Res

Format: EPUB.MOBI

22

1:

Cena:


Bracia

Autor: Pit Bass

Układ grecki. który na zawsze zmienił bieg wielu historii.

Październik 1944 roku. Do Grecji na potajemne spotkanie przybywają przywódcy aliantów i Reichsführer-SS. Tam Himmler. świadomy nieuchronnego rychłego końca wojny. wtajemnicza ich w pewien plan. W wyniku wieloletnich badań i doświadczeń możliwe jest stworzenie człowieka o dowolnie wybranych cechach. Daje to niemal nieograniczone możliwości wpływania na dzieje świata. Nagle oczom zebranych ukazują się dwa naczynia z zanurzonymi w wodzie noworodkami. Wielcy przywódcy podejmują grę o to. kto otrzyma niezwykłą nagrodę. Czy bracia zostaną marionetkami w rękach wielkiego układu?

Lektura godna uwagi. Ciekawa. zaskakująca. dająca do myślenia. Podnosi ciśnienie. przenosi do świata. gdzie przywódcy podejmują grę o cenną

15: https://woblink.com/ebook/basquiat-czarny-picasso-mirek-konieczny-30139u

Cena:


Milczenie czasu

Autor: Ragnar Jónasson

Prawdy nie pogrzebie czas. Ani zbrodnia…

Siglufjörður – mroczne miasteczko na krańcu Islandii. Tu nikt nie ufa nikomu. a samotność przytłacza jak arktyczna noc.
Ari Thór. młody policjant. niedoszły ksiądz z bolesną przeszłością. musi tu walczyć ze zbrodnią równie często. jak z samym sobą…
A teraz Siglufjörður zaatakował zabójczy wirus. Jest odcięte od świata kwarantanną. Ludzie zamknęli się w domach. na pustych. zalanych deszczem ulicach wyje wiatr. Ari Thór jest sam wobec niepokojącej tajemnicy:
Pewien mężczyzna przyniósł mu starą rodzinną fotografię. Chciał się dowiedzieć. kim jest jedyna nieznajoma postać. Ari Thór musi wydostać się z miasta. by odkryć. co stało się pół wieku temu nad odludnym fiordem. w odosobnionym domu. gdzie mieszkały

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9repetytorium gimnazjalisty matematyka pdf, sprawdzian z lektury syzyfowe prace pdf, karolina gańko, ile ważą chmury, biblioteka internetowa libra, piotr krysiak, tworzenie świata, aatrox poradnik, wypożyczalnia książek online, maciej paterczyk, path of exile poradnik dla początkujących, książka po angielsku z tłumaczeniem pdf, detektyw pozytywka online, jańczuk podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych, zbigniew kmieciak, maria jasińska, momro jakub, małgorzata strzałkowska wiersze pdf, dywizjon 303 ebook, krótka historia jednego zdjęcia, sławomir majewski, mit studia, stieg larsson dziewczyna która igrała z ogniem…