ISBN

9788363444563: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/zadna-blaga-zadne-klamstwo-wspomnienia-z-warszawskiego

Cena:


Co tu po nas zostanie. Saga cz. 8

Autor: Barbara Rybałtowska

Historia Zofii i Kasi. która poruszyła serca czytelników w całej Polsce. znajdzie swój wielki finał! Ich losy śledzimy od czasów II wojny światowej. teraz dowiemy się jak potoczyło się życie rodziny Kalczyńskich w latach 2003-2018. Jest to opowieść o miłości i sile ducha. a także o przemijaniu i wdzięczności za to. co przynosi los. O tym. że zarówno w czasach wojny jak i pokoju najważniejsza jest rodzina i bliscy.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


126493

44.9: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-dan-w-sloiku-tanya-linton-126493u

1

:

Cena:


Do raju idą tylko grzeczne dziewczynki. a niegrzeczne tam. gdzie chcą

Autor: Elie Grimes

Przyjemna. lekka i zabawna książka w stylu Jane Austen. ‚Bridget Jones’ i ‚Seksu w wielkim mieście’ ze smakowitymi potrawami w tle.Zoey Westwood jest utalentowaną trzydziestolatką.Mieszka w Nowym Jorku i prowadzi wraz z przyjaciółką Sally firmę cateringową – jej talent to gotowanie. Firma rozwija się dobrze. choć Sally. urodzona biznesmenka. uważa. że nie dość prężnie. Ale życie osobiste głównej bohaterki nie wygląda tak różowo.Kontakty z matką są źródłem ciągłego stresu. Ostatnio przyjaciele. i nawet brat. jakby się od niej oddalili. a jej życie uczuciowe leży odłogiem.Trzydziestka na karku. wszyscy znajomi zakładają rodziny albo przynajmniej mają partnerów. a ona – nic. Wszystko się zmienia. kiedy na horyzoncie pojawia si

49: https://woblink.com/ebook/formy-muzyczne-marek-podhajski-125744u

Cena:


ISBN

9788394289157: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/lilli-zjednoczeni-wladcy-m-r-marco-126214u

Cena:


Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania

Autor: Antoni Czechow

Anton Czechow – klasyk literatury rosyjskiej. uznawany za mistrza „małych form literackich”. w której przeważały obrazki obyczajowe. miniatury z życia urzędników. kupców. ziemian i chłopów. łączące komizm z wyraźnymi akcentami krytyki społecznej.

W niniejszym zbiorze: Żarcik oraz inne (bardzo różne) opowiadania przedstawiamy 28 takich miniatur. w tym uznawane za najsłynniejsze: Śmierć urzędnika i Kameleon.

Wydawnictwo: MG

Cena: 19.9kręgosłup w stresie pdf, tomasz żyro, refluks leczenie, panzer general, www.oddk.pl, mróz ksiązki, wojciech tomasik, zbigniew benedyktowicz, metrologia wielkości geometrycznych, tomasz szczygieł, randka z hugo bosym pdf, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, eugen von böhm-bawerk, gdzie jest bernadette, złota rękawica, praca merytoryczna…