Dziewczyna z Wenecji

Autor: Martin Cruz Smith

Cenzo to prosty rybak usiłujący przeczekać na uboczu do końca wojny. Stara się nie rzucać w oczy. łowiąc ryby w lagunach u północnych wybrzeży Włoch. Pewnego wieczoru w jego sieci zaplątuje się młoda kobieta.

Giulia jest włoską Żydówką. której udało się uniknąć schwytania przez nazistów. zdeterminowaną. by odnaleźć swoją rodzinę. Nieoczekiwane spotkanie tych dwojga sprawi. że Cenzo zmuszony będzie wyruszyć w podróż i chcąc nie chcąc. trafi w sam środek międzynarodowej polityki wojennej…

 

 

Niesamowicie sugestywna opowieść… Smith. niczym wytrawny magik. wyczarowuje Wenecję sprzed lat.

Nie wahajcie się. by poświęcić tej książce swój wolny czas.

Dennis Drabelle. „The Washington Post”

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/ostatnia-wyrocznia-james-rollins-boguslaw-stawski-128511u

Cena:


Sekrety i kłamstwa

Autor: Sylwia Trojanowska

Magdalena po latach wraca do rodzinnego domu. żeby pogodzić się z najważniejszą osobą jej dzieciństwa – charyzmatycznym i apodyktycznym dziadkiem. Ludwikowi zależy na tym. by ukochana wnuczka z nim zamieszkała. lecz ona stawia warunek – chce w końcu poznać jego skrzętnie skrywaną przeszłość. W opowieściach Ludwika losy rodziny splotą się z burzliwą historią Szczecina z czasów drugiej wojny światowej. Jaką tajemnicę chronił przed światem? Magdalena. wędrując po śladach z przeszłości. odwiedza miejsca znane z młodości i na nowo buduje relacje z dawnymi sąsiadami. Czy w rodzinnym mieście czeka na nią również miłość?

Sylwia Trojanowska odkrywa tajemnice. o których nikt już nie pamięta. „Sekrety i kłamstwa” to mieszanka emocji. uśmiechu i wzruszeń zapisanych w pożółkłym

159.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdawczosc-budzetowa-w-praktyce-krystyna-gasiorek-130032u

Cena:


ISBN

9788377738481: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129557u

Cena:


Magia uczuć

Autor: Palmer Diana

Niki jest zafascynowana sąsiadem. który jak ognia unika życia towarzyskiego i wydaje się skupiony wyłącznie na pracy. To najprzystojniejszy. a zarazem najbardziej uparty mężczyzna. jakiego spotkała. Niestety Blair traktuje ją z dystansem. czasami wręcz niegrzecznie. Irytuje go jej zainteresowanie. daje do zrozumienia. że już raz się sparzył i nie chce ponownie leczyć złamanego serca. Nie docenia Niki. która szybko odkrywa. jak go przekonać. że uczucia są równie ważne. jak zdrowy rozsądek.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 24.99


Poza słowami

Autor: Safina Carl

Fascynująca i pouczająca podróż do naszej świadomości. ludzkiej i zwierzęcej. tak bardzo takiej samej. Bardzo polecam!

Adam Wajrak

 

Łącząc lata obserwacji w terenie z nowymi. ekscytującymi odkryciami dotyczącymi mózgu. książka Carla Safiny stanowi bliskie spojrzenie na zachowanie zwierząt i poddaje w wątpliwość ustaloną granicę pomiędzy ludźmi a resztą istot. Poza słowami zabiera czytelników w podróż do Parku Narodowego Amboseli znajdującego się na zagrożonych terenach Kenii i stawia ich oko w oko z rodzinami słoni walczącymi o przetrwanie w dobie kłusownictwa i suszy. Następnym przystankiem jest Yellowstone. gdzie wilki próbują poradzić sobie po osobistej tragedii jednego z członków stada. Na koniec zanurzamy się w świecie zaskakująco pokojowych orek zamieszkującyc

34.8: https://woblink.com/ebook/zabojcze-maszyny-jan-hensel-reeve-philip-129116u

Cena:seksualna obsesja pdf, poziom życia w polsce, historia astronomii, totalitaryzmy, twarze marilyn monroe, www protestuj pl, zniewolony. 12 years a slave, treny kochanowskiego omówienie, nathaniel branden 6 filarów poczucia własnej wartości, genetyka matura, polska rzeczywistość, dragon age inkwizycja poradnik, j sterling, szczesliwe jelita, mk.infor.pl, piotrus pan bajka, nocny patrol…