The Wonderful Wizard of Oz

Autor: Lyman Frank Baum

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Wonderful Wizard of Oz dostępne na <

24.9: https://woblink.com/ebook/fairy-tales-hans-christian-andersen-grzegorz-komerski-dariusz-jemielniak-marta-fihel-130058u

Cena: Grzegorz Komerski


ISBN

9788366134447: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/lzy-tess-pepper-winters-133420u

Cena:


Mężczyzna. który nie chce kochać

Autor: Maureen Child

Poznali się na plaży i przeżyli oszałamiający. pełen namiętności tydzień. Okoliczności rozdzieliły ich na pół roku. potem Jack niespodziewanie wrócił. Rita zauważyła. że się zmienił: seksowny i ciepły niegdyś człowiek stał się zimny i odpychający. A ona jest z nim w ciąży. Dla dobra dziecka Jack proponuje jej małżeństwo tylko z nazwy. Ale co zrobić z pożądaniem. które obudziło się na nowo?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Życie. Sposób użycia

Autor: Marian Pilot

Obszerny wybór prozy laureata Nike z 2011 roku. W skład tomu wchodzą nowele Tam gdzie much nie ma (1976). Bitnik Gorgolewski (1989) oraz opowiadania z 2002 roku Na odchodnym i W butach.

Każdy z przypomnianych tu utworów Mariana Pilota. wirtuoza frazy i arcymistrza groteski. zachwyca i przeraża. To proza wielka i nadmierna. jak obfitość jadła i napoju dla wygłodzonego wędrowca. który trafił dokądś. ale nie wie. kto go gości i kiedy to miejsce opuści. I czy będzie to możliwe?!

Marian Pilot (ur. 6 grudnia 1936) – powieściopisarz i nowelista. autor słuchowisk. dziennikarz i scenarzysta filmowy. badacz kołtuna polskiego (plica polonica) i bojownik o rehabilitację polskich czarownic. Działacz ludowy. zaliczany jest do twórców „nurtu wiejskiego” choć z silną – gombrowiczowską – skłonnością do groteskowej deformacji i sugestywnych wyśnionych wizji.

Laureat Nagrody NIKE za wydaną w WL-u powieść Pióropusz.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9zielnik czarodziejski, mag bitewny, klucz do nieba, audiobook, andrzej jaskulski, choroby wewnętrzne książka, wojciech cybulski, penny jordan książki, psychopatologia życia codziennego pdf, attycyzm, daniel silva, rynek finansowy i jego mechanizmy pdf, ewa kowalewska, kindle ebook, agnieszka wencel…