https://woblink.com/product-publication/download/136474/pdf

1:

:

Cena:


Piękno i zamęt

Autor: Weronika Kulesza

22-letni Sober jest byłym wokalistą zespołu The Beat. Po dwukrotnym morderstwie ucieka i zaszywa się na przedmieściach Londynu. Zaczyna wieść spokojne życie cichego psychopaty mordującego nocą w pobliskich ruinach krematorium. Sober wyznaje prawo: jeśli mam żyć na tym świecie. to przynajmniej tak. jak chcę. I tak jest. Nikt się go nie czepia. wszyscy dawno zostawili go w spokoju. Nikt jednak nie przestał się go bać. Obłąkaniec. psychiczny. nienormalny – tak widzą go sąsiedzi. Ale on dobrze wie. że ludzie są głupi i lubią wymyślać najróżniejsze bzdety wyssane z palca. Bo Sober jest wyjątkowy. jedyny w swoim rodzaju. uzdolniony artystycznie i świadomy swojej wartości. Gdy pewnego dnia naprzeciwko jego domu wprowadza się tajemnicza dziewczyna. która mogłaby zostać jego bratnią duszą. c

:

Cena:


ISBN

9788373776357: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/doskonala-sylwetka-z-eft-katarzyna-trzaska-136490u

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

136761

https://woblink.com/product-publication/download/136761/epub: 1

Cena:


:

:

Cena:kafka nad morzem pdf, historia vitae magistra est, ostatni mohikanin pdf, gavin menzies, stary człowiek i morze książka pdf, zderzenie cywilizacji i nowy kształt ładu światowego, wielokryterialne wspomaganie decyzji, inicjały średniowieczne, siły zbrojne federacji rosyjskiej prezentacja, kresowa opowieść, marek tulliusz, o naśladowaniu chrystusa mp3, kochanek wielkiej niedźwiedzicy pdf, addycja wolnorodnikowa, repetytorium gimnazjalisty matematyka pdf, mróz kontratyp pdf…