ISBN

9788393584284: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/winda-do-nieba-meszko-tadeusz-129810u

Cena:


Wirtualne targowisko Tom 2

Autor: Andrzej Adamski

Internet. Od strony materialnej to po prostu sieć komputerowa. Miliony kilometrów kabli i światłowodów. niezliczona liczba połączonych ze sobą urządzeń. Coraz częściej nie potrzebują one kabli. posługując się bezprzewodowymi systemami łączności. Ale Internet to nie tylko serwery. routery i kable. To także fenomen socjologiczny. kulturowy. komunikacyjny. To przestrzeń wymiany informacji. poszukiwania rozrywki. to narzędzie komunikowania się. To komunikowanie coraz częściej ma wymiar reklamowo-marketingowy. Internet staje się miejscem (nie w sensie fizycznym. ale rozumianym jako przestrzeń lub środowisko) mówienia światu o zaletach swego produktu lub usługi. miejscem budowania reputacji (lub czasem – jej tracenia); staje się globalnym targowiskiem. gdzie ty

:

Cena:


ISBN

9788381373500: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


Łańcuch miłości

Autor: Morawski Hubert

Trudne czasy. trudne wybory. trudna miłość

Lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku. Wieś na Kaszubach. w której obok siebie mieszkają Ukraińcy. Polacy i Kaszubi. Do mieszanki kulturowej. językowej i etnicznej dochodzą też różnice polityczne – patriotycznie i propolsko nastawiona ludność nie akceptuje oficjalnej władzy Polski Ludowej.

Jak w tym specyficznym miejscu odnajdzie się kilkunastoletni Alan. który przeprowadza się tu z Warszawy wraz z ojcem. generałem? I czy uczucie. które zrodzi się pomiędzy spragnionym bliskości chłopakiem a piękną Kaszubką. Leną. będzie miało szansę przetrwać. gdy miejscową ludnością wstrząsną tragiczne w skutkach wydarzenia?

Wokół słychać było przede wszystkim mowę polską. ale pojawiały się czasami osob

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9marcin brol, książka z okienkami pytania i odpowiedzi, ibuklibra, pies który mówi, chłopak ktory zakrada sie do mnie przez okno, urban jerzy wiek, stefan nowak metodologia badań społecznych, wacław uruszczak, prawo rolne czechowski pdf, zostań ile chcesz, niebieska studnia, sztuka kochania pdf, 1871 rok co się wydarzyło, pierwsze czytanki pdf, open andre agassi, potęga miłości książka, resocjalizacyjne programy penitencjarne realizowane przez służbę więzienną w polsce, chłopak ktory zakrada sie do mnie przez okno pdf, morfologia bajki, podział spółek handlowych, karol bunsch powieści piastowskie…