Nigdy się nie ożenię…

Autor: Dani Collins

 Cinnia Whitley i milioner Henri Sauveterre poznali się na przyjęciu w Londynie i jeszcze tej samej nocy zostali kochankami. Cinnia wiedziała. że źle robi. Marzyła o rodzinie. a Henri od razu uprzedził. że nigdy się nie ożeni i nie będzie miał dzieci. Umówili się. że będą się spotykać. dopóki Cinnia nie zapragnie zostać matką. Wtedy się rozstaną. Pewnego dnia Cinnia postanawia odejść. Nie mówi jednak Henriemu. że właśnie spodziewa się jego dzieci…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Misja

Autor: Robert Bolt

XVIII wiek. Łowca niewolników Rodrigo Mendoza po zabójstwie brata popełnionym w porywie gniewu. chcąc odpokutować zbrodnię. zwraca się do Boga. Jego losy splatają się z losami jezuitów. którzy w sercu paragwajskiej dżungli nie tylko nawracają tubylców. ale też wprowadzają ich w arkana rzemiosła i muzyki. Pewnego dnia jednak stają wobec wyboru: być posłusznym władzom kościelnym i zostawić Indian na pastwę łowców niewolników czy walczyć i umrzeć za prawdę i wiarę…

W filmie nagrodzonym w 1986 roku Złotą Palmą główne role grają Robert De Niro i Jeremy Irons. Przejmującą muzykę stworzył Ennio Morricone.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

:

Cena:


ISBN

9788324169221: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/zabojcze-maszyny-okl-filmowa-jan-hensel-reeve-philip-139846u

Cena:marta kawczyńska, organizacje międzynarodowe, elżbieta weiss, barbara smal, kamila molińska, zapożyczenia z czeskiego, darmowe ebooki mobi, curio knieja, teorie humoru, godfried danneels, opieka nad kobietą ciężarną, w tajnej służbie, siostrzyczki z elurii, karolcia audiobook za darmo…