ISBN

9788380322493: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/przeblysk-robert-rient-134116u

Cena:


ISBN

9788381470391: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/na-zakretach-losu-aleksander-lawski-135088u

Cena:


Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców

Autor: Laura Ellen Anderson

Zapraszamy do świata Nokturnii. w którym rządzi ciemność. blask jest przerażający. a jednorożce są bohaterami koszmarów.

Poznajcie Amelkę Kieł. małą uroczą wampirkę. która zdecydowanie wolałaby bawić się ze swoją Dyńką. niż tańczyć na Balu Barbarzyńców. Jednak gdy rozpieszczony syn króla porywa jej pieszczocha. dziewczynka musi opracować śmiały plan ratunkowy.

Gotycka. trochę straszna i okropnie śmieszna seria o przygodach okrutnie słodkiej Amelki.

Nawet wampir chce mieć prawdziwego przyjaciela!

Dołącz do Amelki podczas jej pierwszej przygody. Bez obaw. ona nie gryzie!

W przygotowaniu kolejne części przygód Amelki i jej upiornych przyjaciół.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Li

Cena: 30.9


Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców

Autor: Monika Parkinson

Przystęne źródło informacji dla rodziców nastolatków chorych na depresję.

Pomóż swojemu dziecku odzyskać dobre samopoczucie.

„Zostaw mnie. mamo!”. „Daj mi spokój. tato!” Rodzice nastolatka często słyszą takie słowa od swojego dziecka. Czasem jednak mogą one wskazywać na to. że dziecko zmaga się z depresją. która jest u nastolatków problemem częstszym. niż mogłoby się wydawać. Jakiejś formy depresji lub długotrwałego obniżenia nastroju doświadcza około 10% nastolatków.

Jeśli martwisz się. że tak jest w przypadku twojego syna lub córki. ta książka może się okazać pomocna. Dowiesz się z niej. na co zwracać uwagę i jak wspierać swoje dziecko w walce o poprawę samopoczucia.

Książka ta. napisana przez ekspertów doświadczonych w leczeniu depresji u młodych ludzi. przybliża fakty (jak również demaskuje błędne wyobrażenia) na temat tej choroby oraz proponuje pomocne strategie oparte na technikach terapii poznawczo-behawioralnej. której skuteczność została udowodniona naukowo i potwierdzona w praktyce.

Uzupełnieniem tej książki jest tom Czy mam depresję i co mogę na to poradzić?. z którego twoje dziecko może korzystać samodzielnie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Życie na zamówienie. czyli espresso z cukrem

Autor: Wilczyńska Karolina

Miłka trafiła do ‚Kawiarenki za rogiem’ zupełnym przypadkiem. W pierwszej chwili poczuła się zniechęcona – mrukliwy barman i niemiła kelnerka nie nastrajali pozytywnie do tego miejsca. Wtedy jednak dziewczyna skosztowała pysznej herbaty jaśminowej w towarzystwie pewnej wróżki. poznała egzotycznego bluesmana Bogdana. a także zaprzyjaźniła się z kotem Włóczęgą.

 

No i stało się – Miłka zdecydowała się zostać w Kawiarence na dłużej. Co z tego wyniknie? Kobieta wciąż musi uporać się z prześladującym ją Rafałem. zmierzyć z rodzinną tajemnicą powierzoną jej przed śmiercią babci. a także przekonać się. jakie miejsce w jej życiu zajmie mały Franek.

 

‚Życie na zamówienie. czyli espresso z cukrem’ to opowieść pełna miłości. ważn

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 79


ISBN

9788327638151: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/ukladanka-karin-slaughter-134605u

Cena:miroslaw utta, taśmy rodzinne, biblia copywritingu pdf, obiecaj mi!, agnieszka lingas łoniewska zakręty losu, anthem poradnik, sąsiedzi mp3, joanna żak, wizje czyśćca siostry medardy, leszek herman sedinum, émile durkheim, edyta mucha, perska nienawiść, spawanie książka pdf…