Chajzerów dwóch

Autor: Filip Chajzer

To książka o tym. jak dobrze mieć wspaniałą rodzinę. a przede wszystkim rodziców. Jakie to wielkie szczęście. Bo właśnie rodzice kształtują to. jacy jesteśmy. jacy będziemy. wpływają na to. jaki mamy charakter. upodobania. gust. w jakim środowisku się obracamy.

Pogadaliśmy jak stary z młodym. jak uczestnik pochodów pierwszomajowych z bywalcem Ikei i McDonalda.

Gadaliśmy o pierwszych prywatkach – adapter Bambino. pocztówki dźwiękowe z bazaru Różyckiego i cudem zdobyte płyty zachodnich wykonawców kontra era płyt CD i jakości HD. Gadaliśmy o samochodach. podróżach. ciuchach i pracy.

Te porównania są zaskakujące i czasem bardzo zabawne. Wyrastaliśmy w różnych epokach. W czasach PRL-u. wielkich zmian i zupełnie nowej Polski. Jaki był świat wtedy. a jak wygląda dziś? Przeżyliśmy całą epokę rozwoju technologii. od telefonów z tarczą i zdemolowanych budek telefonicznych po smartfony i tablety.

Pierwszy raz mogliśmy usiąść przy stole i opowiedzieć o tym. jacy byliśmy. jaką drogę przeszliśmy. Szczerze. w cztery oczy i bez żadnej ściemy. W tej książce piękne jest to. że jest do bólu prawdziwa i do bólu nasza. Dała nam też okazję do zbliżenia się. bo mężczyznom nie jest łatwo gadać o uczuciach. Właściwie stała się pretekstem do tego. żebyśmy wreszcie usiedli i pogadali jak facet z facetem. jak ojciec z synem.

Zygmunt Chajzer – ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat był dziennikarzem radiowej Jedynki. gospodarzem „Sygnałów dnia”. „Lata z Radiem” i „Czterech pór roku”. obecnie w Radiu Pogoda. W TVP1 prowadził „Wiadomości” i poranny program „Kawa czy herbata”. Był gospodarzem teleturniejów i programów rozrywkowych: „Idź na całość”. „Na zawsze razem”. „Grasz czy nie grasz”. „Gwiezdny cyrk”. „Moment prawdy” (Polsat). TeleGra”. „Chwila prawdy” i „Ananasy z mojej klasy” (TVN). Brał udział w programach „Gwiazdy tańczą na lodzie” i „Taniec z gwiazdami”. Jest zdobywcą dwóch Telekamer w kategorii „Rozrywka”. Od młodości grywa w siatkówkę. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za pracę w radiu.

Filip Chajzer – pracę dziennikarza zaczynał w „Super Expressie”. „Życiu Warszawy” i „Newsweeku”. Pracował w radiowej Trójce i Czwórce oraz Radiu Złote Przeboje. Był reporterem serwisu informacyjnego „Stolica” w TVN Warszawa. Od 2011 roku pracuje jako reporter w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzi programy „Mali Giganci”. „Jak to się stało?”. Nagrodzony Wiktorem w kategorii „Odkrycie Roku 2013”. Doceniony przez jury MediaTorów statuetką w kategorii AkumulaTor. Obwołany osobowością roku 2014 przez czytelników magazynu Plejada.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32.9


Canyon Walls

Autor: Zane Grey

The western novels by Zane Grey have been a source of imagery about the American West for almost the entire twentieth century. The plots and characterizations of Grey’s popular novels set in the American West have been thoroughly examined and it is clear that his works acquired a fundamental role in the creation of western imagery. Gunslinger Smoke Bellows leaves behind a violent past in Arizona to begin a new life in Utah. where he finds a ranch that needs the touch of a strong man in order to thrive – and a reason to live. This story is filled with great descriptions of the land and characters who do what they had to do to survive the climes of the West. There is love and betrayal. and faithfulness and unfaithfulness. great animals. and solid story telling to keep you entertained.

Wydawnictwo: KtoCzy

Cena: 14.9jak powstały języki, lokatorka pdf, habitus socjologia, talmud pdf, wszystko przed nami samantha young pdf, pielęgniarstwo geriatryczne książka pdf chomikuj, karolcia lektura, e book za darmo, cztery głowy fiszki, holistyczne ścieżki zdrowia, jak facet z facetem pdf, wojtek miłoszewski kastor, maria wójtowicz, w środku, kochanka aleksandra wielkiego, kk 197, philippe pozzo di borgo…