The Courts of the Morning

Autor: John Buchan

Although this book was listed in a collection of Richard Hannay stories. Hannay makes only a brief appearance at the beginning. Begins in the pleasant atmosphere of a country house in the Scottish borders. where Richard Hannay is the guest of his old friend. Sandy Arbuthnot. The action is set in Olifa. a fictional country on the west coast of South America. When Sandy Arbuthnot’s friend John Blenkiron discover that a charismatic industrial tycoon is plotting to rule the world from his base in the small South American country of Olifa. Sandy leads a revolution to scuttle the plot and allow the Olifans to decide their own fate. As it turns out. these events are only the prelude to a dramatic series of adventures which take place against the backdrop of a small South American Republic that has fallen under the spell of a ruthless Dictator.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Śledzenie początku narodów słowiańskich

Autor: Wawrzyniec Sawicki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Niezwykle wartościowa książka. w której Wawrzyniec Surowiecki opisuje najdawniejsze dzieje narodów słowiańskich. z najbardziej zamierzchłych czasów. w tym i dzieje Polaków. Wawrzyniec Surowiecki. krypt.: W. S.. (ur. 4 sierpnia 1769 w Imielenku koło Gniezna. zm. 10 czerwca 1827 w Warszawie) – ekonomista. publicysta. pedagog. działacz oświatowy. historyk (slawista). geograf. antropolog. Pochodził ze średniozamożnej. wielkopolskiej rodziny drobnoszlacheckiej (ojciec Jan był wójtem rodzinnej miejscowości). Pierwsze nauki pobierał w szkołach Komisji Edukacji Narodowej (Kalisz. Poznań). Następnie. zamierzając wstąpić w szeregi stanu duchow

:

Cena:


ISBN

9788379007912: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/zapowiedziane-szczescie–31668u

Cena:


Droga wojownika

Autor: John Sowers

Wstąp na drogę wojownika. która doprowadzi Cię do odkrycia. jak być prawdziwym. silnym. potrafiącym kochać i poświęcać się mężczyzną. 

Bóg stworzył mężczyznę. aby prowadził życie pełne ryzyka. niebezpieczeństw i stawiania czoła wyzwaniom. Ale wielu mężczyzn jest dzisiaj zdezorientowanych. nie są pewni swojej męskości. Nikt ich nie nauczył. jak być mężczyzną. Często są pogrążeni w marazmie. fałszywym samozadowoleniu albo cichej rozpaczy. Kiedy John Sowers uświadomił sobie. że taka jest właśnie jego sytuacja. wyruszył na poszukiwanie drogi do prawdziwej męskości. podążając śladami bohaterów legend. mitów i historii. ale też zwykłych mężczyzn. którzy dokonali niezwykłych rzeczy. W tej książce dzieli się swoimi doświadczeniami na tej drodze. wskazując innym. jak obudzić w sob

16.9: https://woblink.com/ebook/granica-rzeczywistosci-anna-wodzicka-31483u

Cena:


Dotyk zła

Autor: Dominika Budzińska

Świat. w którym zło wykrada się z ciemności gdy tylko zamkną się drzwi. potrafi okrutnie zranić. naznaczyć piętnem na resztę życia. Nagle znikają kolory. a istnienie przybiera odcienie czerni. Nic już nie będzie takie jak dawniej. największy hałas nie zagłuszy krzyku duszy. najsilniejszy lek nie uśmierzy bólu. który z każdym dniem mocniej wgryza się w myśli. Stan nieistnienia i zagubienia. ciszy i walki. czas smutku i czas zemsty. czas nienawiści. zło w czystej postaci.

‚DOTYK ZŁA’ – kryminał psychologiczny. którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Główna bohaterka. młoda dziennikarka to kobieta boleśnie doświadczona przez los. naznaczona piętnem krzywd dzieciństwa. Koszmarna i niezwykle bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. kładzie się cieniem na kartach życia. Codzienna

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:


Karta Nauczyciela. Komentarz

Autor: Agata Piszko

Karta Nauczyciela. Komentarz zawiera praktyczne omówienie wszystkich przepisów ustawy. przy czym szczególną uwagę zwrócono na częste problemy i wątpliwości pojawiające przy stosowaniu tej regulacji.

Komentarz uwzględnia najnowsze zmiany w przepisach Karty Nauczyciela – w tym zmiany związane z reformą ustroju szkolnego – takie jak:

  • sposób rozwiązywania stosunku pracy z nauczycielem gimnazjum i szkoły. w której prowadzone są klasy dotychczasowego gimnazjum.
  • przenoszenie nauczycieli.
  • skierowanie do uzupełnienia etatu.
  • doprecyzowanie zapisów związanych z czasem pracy nauczycieli.

Z tego względu warto polecić tę publikację osobom zainteresowanym stosunkami pracy nauczycieli.

W opracowaniu omówiono ponadto wszelki

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Cały ten Rock

Autor: Remigiusz Maciaszek

Kanał Remigiusza „Rocka” Maciaszka na YouTubie jest jednym z największych fenomenów w polskim Internecie. Przez ostatnie lata postać ta wywołała niezliczoną ilość kontrowersji – fani i hejterzy zażarcie dyskutowali na temat pracy. rodziny i kariery „Rocka”. Wielu chciałoby się dowiedzieć. jaki on jest w realu i jak odniósł tak ogromny sukces.

Ta książka opowiada o drodze Remigiusza Maciaszka na szczyt. Od pracy na budowie. przez prowadzenie wypożyczalni filmów. do ikony polskiego YouTube’a. To także historia dzieciństwa wielu dzisiejszych 30- i 40-latków. Dziecięce fortuny stracone w pierwszych salonach gier i kafejkach internetowych. Dźwięk pracy legendarnych komputerów: Commodore. Amiga 500 i pierwszych Pecetów. których posiadanie dawało właści

1:

Cena:


ISBN

9788365781352: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/czarna-pszczola-wojciech-dutka-31181u

Cena:


Stworzona przez Boga

Autor: Tammy Evevard

Co to znaczy być kobietą? 

Czym jest kobiecość w Bożym zamyśle? 

Jak realizować ów Boży zamysł w dzisiejszym świecie?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w pełnej humoru i praktycznych porad książce Tammy Evevard. 

Według współczesnych mediów kobieta powinna być szczupła. zawsze wypoczęta. nigdy nie tracić wiary w siebie i odnosić sukcesy. Jednak każda z nas szybko przekonuje się. że realizacja tych usilnie propagowanych wzorców nie daje prawdziwego szczęścia. Tammy Evevard pokazuje. że autentyczna tożsamość kobiety powinna zasadzać się na czymś zupełnie innym: na więzi. którą ofiaruje jej Bóg. On zaprasza kobietę do szczególnej. intymnej relacji. Chce być źródłem jej siły i radości. Nie gwarantuje braku cierpienia. ale z

13.5: https://woblink.com/ebook/przyjmij-jego-wyzwanie-michal-olszewski-31467u

Cena:


West of the Pecos

Autor: Zane Grey

From one of the bestselling western novelists of all time. comes another classic story. It is the story of Terrill Lambert. a young girl who disguises herself as a boy. at first to please her father’s dream for a son and second to protect herself in wild west Texas when her father is murdered. Young Terrill Lambeth could ride and shoot with the best men of the south. When her widowed father parks a caravan and drives towards Texas. she gets the chance to test her skills and prove herself on the rugged and dangerous trail west. When Templeton is murdered Terrill is left to fend for herself until desperado Pecos Smith crosses her path. A romantic western of the early 20th century.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51magda heydel, słownik etymologiczny języka polskiego online, attachat, anna hildebrandt, wiesław poleszak, odsypiam, testy gimnazjalne z fizyki, rolnictwo precyzyjne pdf, wydawnictwo księgarnia akademicka, fastlane milionera, opis wokulskiego, makbet dunkan, wróżda, marionetka amo jones pdf, sprawdzian z przyrody klasa 3 podstawowa do druku, ocena ekg, david walliams książki…