ISBN

9788324058556: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/gorecki-maria-wilczek-krupa-140550u

Cena:


Bajki Pani Bożenki

Autor: Bożena Delewska

Krótkie. rymowane bajki przeznaczone dla najmłodszych czytelników. dzięki którym dzieci mogą odkrywać świat zwierząt i na jego przykładzie uczyć się wielu ciekawych rzeczy.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Między walizkami

Autor: Paulina Wilk

W Między walizkami znalazł się czas na refleksje o tym. czym jest ruch. podróż i przypatrywanie się światu. ale także na badanie codzienności. Paulina Wilk w felietonach skupia się na drobnych opiłkach. Bohaterami jej tekstów są niepozorne chwile. bezimienni ludzie dostrzeżeni na ulicy w Warszawie. Limie czy Bombaju. migawkowe wspomnienia z dzieciństwa. pojedyncze słowa. które nagle robią furorę. spacery z psem przez brzydkie podwórka. wieczory wypełnione wołaniem muezinów oraz poranki na gwarnych lotniskach. Z zadziwienia codziennością. obserwowaną na miejscu i w podróży. powstała kolekcja krótkich form. w których odbijają się główne wątki współczesności. choć ukazywane są z osobistej. intymnej perspektywy.

Autorka pisze o spotkaniach z islamem. migracjach. ubóstwie. lęku przed wojną. Ale także o pierwszej podróży nad Bałtyk. bezpowrotnie zmienionej wsi. pojedynczych chwilach zapamiętanych z dalekich miejsc. poszukiwaniu szczęścia na krańcach świata. samotności. późno odkrytym podobieństwie do własnej mamy czy o duchowości. a raczej – o jej braku.

Felietony opublikowane w tomie Między walizkami ukazywały się w miesięczniku „W drodze” w latach 2014–2017.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 27.99


Tyson. Żelazna ambicja

Autor: Mike Tyson

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Duet Mike Tyson i Larry Sloman powraca!

„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział. kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat. za sobą rozboje. włamania i kradzieże. Gdyby nie on. podzieliłby los kolegów z Brooklynu. którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał. że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę. przekonywał. że nie ma lepszego od Tysona. a przed walką mówił: „Chciałbym. żebyś połamał mu żebra”. Wszystko po to. by zaszczepić w Mike’u gen czempiona. I stworzyć Bestię. która będzie siała postrach wśród rywali. jeszcze

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:


ISBN

9788381680493: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-sery-ukryte-uzaleznienie-powodujace-otylosc-utrate-energii-oraz-zdrowia-neal-barnard-140572u

Cena:kobiety afryki, biblioteka prawnicza warszawa, odmiany terytorialne polszczyzny, michael hjorth, horrory sf, matematyka z pomysłem klasa 6 sprawdziany pdf, krwawa hrabina online, hard ducha, ziejka, ebook nauka angielskiego, 365 dni pdf, felix net i nika audiobook za darmo, motywy literackie w ferdydurke, nabici w facebooka…