The Passionate Friends

Autor: Herbert George Wells

Although most famous for his sci-fi. Wells’ best work often deals with ordinary people having big thoughts in picturesque settings. „The Passionate Friends” is a fine representative example of this. Wells uses the changing relationships among childhood friends as the media for his thoughts on human relations on personal and global scales. and of what it all means. On the death of his father. Stephen Stratton writes a long and deeply personal letter to his son. hoping that. as his son becomes a man. he can benefit from Stephen’s experience and wisdom. As Stephen sets down his life’s history. he tells the remarkable story of his former lover. Lady Mary. With a lust for freedom and a fierce desire not to be owned by a man. she is a woman living ahead of her time – until marriage threatens to ruin her. First published in 1913. „The Passionate Friends” is an inspiring love story – between father and son. and man and woman.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Le Triangle d’or

Autor: Maurice Leblanc

Ici Arsène Lupin n’est pas juste l’homme. il est un héros. qui a sauvé l’amour. De la première à la dernière page le lecteur attend un gentleman-cambrioleur pour jeter la lumière sur ce qui se passe. Et Après il s’exclame: «Oh! C’est évidemment! ». Une histoire intrigante. laquelle faire se réfléchir à la conséquence que peut apporter l’avidité. De temps en temps les gens peuvent faire des choses terribles pour l’argent…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Smak sukcesu

Autor: Jules Bennett

Lata temu Cole musiał dokonać wyboru: pieniądze i władza czy miłość do Tamery. Wybrał to pierwsze. po czym nieustannie wmawiał sobie. że nie żałuje tej decyzji. Teraz. by podpisać prestiżowy kontrakt. musi z nią współpracować. Cóż. pieniądze są nadal ważne. a w kontaktach z Tamerą można zachować chłód i profesjonalizm…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Ewa. Człowiek złudzeń

Autor: Jakob Wassermann

Ewa. Człowiek złudzeń” to powieść psychologiczna z elementami romansu autorstwa Jakoba Wassermanna napisana w 1920 roku.

 

Książka opowiada o losach tytułowej Ewy. Czytając ją przeniesiemy się do świata z wątkami intryg. romansów oraz rozmaitych przygód jakie doświadczyła Ewa.

 

„ Panna von Einsiedel traktowała całkiem serjo miłosne gruchanie z Crammonem. Gdy to spostrzegł. ochłódł zaraz. bacząc by uniknąć zagrażającej. niemiłej sytuacji.

 Posyłała mu przez pokojówkę natarczywe liściki. na które nie odpowiadał wcale. Poprosiła o schadzkę…”

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4.99


ISBN

9788361184119: Wydawnictwo

Format

11.37: https://woblink.com/ebook/malzenstwo-i-rodzina-w-nauczaniu-jana-pawla-ii-katarzyna-dymek-3632u

Cena:inbuk libra, dotyk ognia, czerwona zaraza pdf, wiedza o języku, diablo 3 czarownik build udręka, arteterapia pdf, małgorzata myśliwiec, abc pewnosci siebie i atrakcyjności, zieleń szmaragdu online, paweł bednarek, david icke iluzja percepcji pdf, maciej raniszewski, przekazy duszy, impoderabilia, oczy ciemności książka, garrard conley, dziewiąta runa, libra books, andre aciman, obsesja doskonałości dawid piątkowski, agata dziuban, sekrety diety, kultura konsumpcyjna, pająk henryk, fizjologia starzenia się…