La Dame de Monsoreau

Autor: Alexandre Dumas

La «Dame de Monsoreau» est la suite à «La Reine Margot». C’est la fin du XVI siècle. Nous avons la possibilité de déguster la vie des rois et reines des siècles précédents. la vie ces gentilshommes célébrés par leur bravoure. L’histoire d’amour. bien qu’agréable à suivre. est sans grande originalité. mais elle est soutenue par une intrigue historique particulièrement réussie et passionnante. En meme temps nous côtoyons le règne du roi Henri III. sa vie. sa cour. ses faiblesses.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Melodia serca

Autor: Natalie Anderson

Książę Antonio De Santis po śmierci narzeczonej postanowił poświęcić się pracy i obowiązkom. Gdy poznaje piękną i uwodzicielską primabalerinę Bellę Sanchez. jego życie znów nabiera kolorów. Bella sprawia. że znowu chce mu się śmiać i robić rzeczy. które kocha. Jest jednak nieodpowiednią kobietą dla księcia. więc ich romans musi pozostać w ukryciu. Ale Belli. która wyznaje zasadę „wszystko albo nic”. to nie wystarczy…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Lud wesołków w dawnej Polsce

Autor: Leonard Lepszy

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Po znojach rycerskich zapasów następowały w wiekach średnich wywczasy u biesiadnego stołu; po praktykach religijnych i gorących modłach. po senatorskich naradach lub innych dla spraw publicznych mozołach następowały. czy to na dworach królewskich. czy książęcych lub możnych paniąt. ucieszne krotochwile. zabawy i gry towarzyskie. podsycane wesołością i humorem błazna i trefnisia. W krótkim podglądzie zamierzamy bez przydługich studiów dotknąć i rozświetlić czytelnikom dzieje naszego ludu wesołków. który stanowi w swych związkach instytucję średniowieczną. Ale sięga jeszcze głębiej w dzieje naszego społeczeństwa. W treści zn

:

Cena:


L’Affaire Lerouge

Autor: Émile Gaboriau

Célestine Lerouge. veuve. est retrouvée égorgée avec une sauvagerie effroyable. Tous les indices conduisent à un jeune homme de bonne famille. Mais quelle est la vérité? «L’affaire Lerouge» est le premier roman « judiciaire » français. Son auteur. Émile Gaboriau. crée une intrigue policière où se mêlent la construction astucieuse et l’histoire amoureuse.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9anatomia zwierząt pdf, perwersyjny bogacz pdf, 48 praw władzy pdf, agnieszka ogonowska, stanisław po angielsku, pitaval warszawski, myszka hania, andrzej jaskulski, italia polonia, kurs java pdf, przypadki robinsona crusoe pdf, robur zdobywca, atlas anatomiczny online, strony z ebookami, kepler johannes, techniki obrony ceny, denacjonalizacja…