Królowa Polski

Autor: Henryk Bejda

Królowa Polski nie jest Polką. Nie jest też Niemką. Francuzką. Włoszką czy Amerykanką. Nie pochodzi z żadnej z arystokratycznych rodzin europejskich. Jest Żydówką. skromną dziewczyną z Ziemi Świętej. A mimo to jest wielką. najbardziej wpływową kobietą wszech czasów. O kim mowa? O Maryi. Miriam. Matce Boga i naszej Matce. Królowej nieba i ziemi i naszej Królowej.

Matka Jezusa nie została królową naszej Ojczyzny symbolicznie. Została nią uznana przez legalny. oficjalny akt intronizacji dokonany przez króla w obecności senatorów i papieskiego legata. a tytuł potwierdził polski Sejm. I z tą świadomością autor podjął się napisania biografii monarchini. która od 300 lat jest Królową Polski. Docierając do licznych źródeł. przekazów. dokumentów. zapisków. bardzo wnikliwie prześledził losy Królo

19.9: https://woblink.com/ebook/uzyczam-ci-jezu-mojego-glosu-a-ty-mow-malgorzata-pabis-agnieszka-gracz-140938u

Cena: Agnieszka Gracz


Keesh. syn Keesha. Wydanie dwujęzyczne Z GRATISAMI

Autor: Jack London

Keesh. syn Keesha to jedno z opowiadań pochodzących z tomu Serce kobiety. Jack London po raz kolejny zabiera czytelnika na mroźną Amerykę Północną. gdzie tytułowy bohater rozerwany pomiędzy prawami swojego plemienia a wpływem chrześcijańskich nauk białego człowieka. musi dokonać trudnego wyboru.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panującym porządkiem spo

:

Cena:


ISBN

9788381471589: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/maks-motyl-i-olek-wazka-wlodzimierz-malczewski-141191u

Cena:bajki dla dorosłych do czytania, krzysztof wielicki książki, uwikłani tom 5 pdf, aplikacja do czytania książek android, działalność gospodarcza książka pdf, mapa bezpieczeństwa policji, fastlane milionera, egzamin ósmoklasisty angielski repetytorium pdf, jakość życia artykuły naukowe, złoto drapieżcy, audiobooki dla młodzieży, lou duva książka, jezioro bodeńskie autor, gabriela zapolska książki, sposoby rozwiązywania problemów, oskarzenie mroz, without merit chomikuj, jak żyć w rodzinie i przetrwać, lisicki epoka antychrysta, gospodarka wodno elektrolitowa pdf, jedz. mała księga szybkich dań, dziennik witold gombrowicz, michaił bułhakow biografia, maluczkich, etyka w pracy…