Wydawnictwo

PWE: Format

140319

https://woblink.com/product-publication/download/140319/pdf: 1

Cena: Łukasz Węsierski


ISBN

97883813: praca zbiorowa

Publikacja zawiera 15 praktycznych instrukcji dla podatników VAT. dotyczących transakcji oraz czynności. z jakimi najczęściej spotykają się podatnicy VAT w prowadzonej działalności. Uwzględnia zmiany przepisów. które weszły w życie 2018 r. i wprowadziły nowe obowiązki. Z książki dowiemy się krok po kroku:

• Jak uzyskać status podatnika VAT przy rozpoczęciu działalności

• Jak skutecznie wybrać zwolnienie z VAT

• Jak uzyskać status podatnika VAT po rezygnacji ze zwolnienia lub utracie prawa do zwolnienia

• Jak skutecznie skorzystać z ulgi na złe długi – instrukcja dla wierzyciela

• Kiedy dłużnik musi skorygować odliczony VAT

• Jak skutecznie przeprowadzić korektę deklaracji

9.9: https://woblink.com/ebook/zarzad-sukcesyjny-po-smierci-przedsiebiorcy-nowe-rozwiazania-prawne-aneta-szwech-141154u

Cena:heczko mikrobiologia pdf, szpieg po angielsku, nowa fantastyka pdf, gra o tron pieśń lodu i ognia pdf, historia internet pdf, design po polsku, badania operacyjne w przykładach i zadaniach, gospoda pod bocianem, plan doskonały, michał chruszczewski, pod.powierzchnia, tylko dzięki miłości, marian broda, pawlikowska depresja, kryst chirurgia, programowanie umysłu na sukces, kontaminacja kryminalistyka…