1

:

:

Cena:


Urlopy wypoczynkowe – praktyczne rozliczenia

Autor: INFOR PL SA

Publikacja w praktyczny sposób wyjaśnia zasady ustalania prawa do urlopu wypoczynkowego i jego wymiaru oraz kwestie związane z wynagrodzeniem urlopowym i ekwiwalentem pieniężnym za urlop.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


ISBN

9788301194246: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/swiat-kolonialnej-ameryki-lacinskiej-miroslaw-olszycki-30656u

Cena:


Madera

Autor: Anna Jankowska

Madera

Podróże jasne jak słońce!

Zjawiskowy półwysep Ponta de Săo Lourenço. oaza białych domków Jardim do Mar. jeden z najbardziej spektakularnych zachodów słońca. oglądany spod latarni w Ponta do Pargo. wysokie góry z ośnieżonymi wierzchołkami. niebotyczne urwiska i wąwozy – Madera to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie. co warto zobaczyć. które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz tę wyspę dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9ilona copik, anno 1404 poradnik, modele administracji publicznej, polski średniowiecze, matematyka dla kierunków ekonomicznych gurgul pdf, godzinki o męce pańskiej tekst, seksbomby prl, skerco, piękne zapomnienie pdf, jolene hart, magnetyzm serc, joanna stawińska, henryk vogler, nocka u holly, stulecie winnych tom 2 chomikuj, laurelin paige twardziel pdf, baśnie pdf, możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne, krzyżówki dla dzieci online…