Ewidencja pozabilansowa po zmianach

Autor: Izabela Motowilczuk

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa. budżetów jednostek samorządu terytorialnego. jednostek budżetowych. samorządowych zakładów budżetowych. państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 2017 r. poz. 1911). To ważny akt prawny dla księgowych. Dlatego w 2018 r. publikujemy serię Poradników. w których są omówione aktualne zasady prowadzenia ewidencji księgowej w jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych. Eksperci podadzą zastosowanie w praktyce zmienionych przepisów tego rozporządzenia oraz zmian wynikających z innych aktów pr

79.2: https://woblink.com/ebook/przeksztalcenia-spolek-joanna-gawronska-emilia-bartkowiak-134478u

Cena: Emilia Bartkowiak


ISBN

9788380027671: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


ISBN

9788365648303: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/turysta-senior-na-rynku-uslug-hotelarskich-tokarz-kocik-anna-marta-sidorkiewicz-agnieszka-sawinska-134785u

Cena: Marta Sidorkiewicz


Ryzyk-fizyk czyli sens niepoważnych eksperymentów naukowych

Autor: Michał Krupiński

Jeśli sądzisz. że fizycy podchodzą do wszystkiego z powagą i zamknięci w sterylnych laboratoriach wyko-nują wyłącznie doświadczenia. które mają rozwiązać największe zagadki ludzko¬ści. to… jesteś w grubym błędzie! Autor tej książki dowodzi. że nawet szacowni badacze. poszukując prawdy. bez wahania wykonują eksperymenty naukowe z pozoru pozbawione sensu. a nawet śmieszne. Choćby takie. które przybliżą nas do odpowiedzi na pytania: Ø Na ile kawałków łamie się spaghetti. lazania i świąteczny opłatek? Ø Jak chodzić po wodzie. nie będąc Jezusem? Ø Jak nie wylać kawy? Ø Dlaczego bąbelki w piwie czasem toną? I chociaż sporo tych doświadczeń prowadzi na manowce. to właśnie takiemu nowatorskiemu podejściu zawdzięczamy postęp w rozumieniu fizycznej rzeczywistości. Ryzyk-fizyk dowodzi tego. opierając się na przykładach. których niezwykłość wynika ze… zwyczajności. Daj się wciągnąć opisom przezabawnych doświadczeń i klarownych wyjaśnień procesów fizycznych. z którymi stykamy się na co dzień. i użyj tej książki jako klucza do barwnego świata samodzielnych odkryć. Zobaczysz. że wszystko wokół stanie się dla ciebie źródłem ekscytujących przeżyć!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9papierowe duchy, powtórzenie z wosu do egzaminu gimnazjalnego, honet, lavinia brancusi, estj-a, podstawy biologii, anna komorowska pochodzenie, camp pozzi, piotr oles, listy starego anioła do młodego, artur gołębiowski, matematyczne ciekawostki, kindle program do wgrywania…