ISBN

9788366074637: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/opowiesci-z-biu

Cena:


Uzależnienia i substancje psychoaktywne

Autor: Marek Jarema

Pierwszą osobą. do której zgłasza się pacjent ze swoimi dolegliwościami. jest lekarz POZ. Jego zadaniem jest rozpoznać chorobę i zastosować właściwe leczenie. Czasami konieczne jest określenie. czy istniejące objawy mają swoje źródło w psychice pacjenta. czy odwrotnie – są związane z jego stanem somatycznym.

Zespół autorów pod kierunkiem prof. Marka Jaremy (byłego konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii) podjął się przygotowania cyklu publikacji. które będą wsparciem dla lekarza POZ w jego codziennej praktyce w takich sytuacjach.

Zawarta w książce wiedza pomoże podjąć decyzję. czy leczyć samemu. czy skierować pacjenta do lekarza psychiatry.

<

https://woblink.com/product-publication/download/127062/pdf: 1

Cena:


Nie psujcie sobie przyjemności. jest święta!

Autor: Olivier Florant

Nie. przyjemność seksualna nie jest tabu w wierze katolickiej. I może być święta. Pragnienie fizyczne stanowi ważną sferę chrześcijańskiego małżeństwa. które nie ogranicza się do prokreacji. Książka ‚Nie psujcie sobie przyjemności. jest święta’otwiera horyzonty. które mogą zaskakiwać i szokować. Olivier Florant – chrześcijański doradca i seksuolog z odwagą rozmontowuje uprzedzenia wobec stanowiska Kościoła. który osądzany jest jako zacofany i wpędzający w poczucie winy. już z powodu samych tylko myśli.

„Wiele małżeństw wciąż jeszcze opiera się przyjęciu wulgarnej wizji seksualności proponowanej przez popkulturę i mass-media. Zarówno dla tych małżeństw. jak i dla wszystkich rozczarowanych i oszukanych przez obietnice rewolucji seksualnej książka Oliviera Floranta może być ważną pomocą. źródłem otuchy i inspiracji”. o. Jarosław Kupczak OP

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 32.99


1

:

:

Cena:angielski no problem opinie, 1000 slow, jedna jest miłość, icnp katalog polski, praktyczny kurs języka angielskiego beata pawlikowska, sezon na szczęście, agata matuszewska, bład paralaksy, przemysław słomski, jak obliczyć pensje nauczyciela, audiobook doktor dolittle i jego zwierzęta, decorum zasada, darstellung, edyta pawlik, motocyklizm, opieka okołooperacyjna, arkadiusz bagłajewski, ida peb.pl, transport w przedsiębiorstwie, genetyka medyczna jorde…