ISBN

9788376488783: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/panowie-i-damy-terry-pratchett-8542u

Cena:


Rozprawa o metodzie

Autor: Kartezjusz

‚Myślę więc jestem’ – znana sentencja pochodzi właśnie z ‚Rozprawy o metodzie’. Ten traktat filozoficzno – matematyczny to jedno z najbardziej wpływowych dzieł w historii. Opisuje metodę poznawczą modelowaną na matematyce która daje solidne podstawy rozwoju wszystkim nowoczesnym naukom ścisłym. Dzięki tej rozprawie odżyła na nowo antyczna idea sceptycyzmu – wątpienia o wszystkim – od której Kartezjusz zaczął. aby wyzbyć się błędnych przekonań i założeń. w które na co dzień kompletnie bezpodstawnie wierzy ludzkość. (Wikipedia). Tagi: po polsku. język polski. filozofia. racjonalizm. sceptycyzm. sceptyk. racjonalista. doktryna.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.9


Czekoladowo-truskawkowe z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99


ISBN

9788377854112: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/nowy-drapieznik-zbigniew-zborowski-9294u

Cena:prawo gospodarcze i handlowe, andrzej rozenek wiesława tucholska-rozenek, zarys botaniki farmaceutycznej, cierpienia młodego wertera, publio.pl logowanie, ewelina dobosz, żeromski przedwiośnie, agnieszka siepielska rhys pdf, kąpiesz, bajki dla dzieci ebook, tekturowy samolot, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie audiobook, teoria handlu międzynarodowego, postępowanie sądowoadministracyjne pdf, jak oswoic lisa minecraft, opium w rosole pdf, rachunek kosztów książka pdf, historia kina tom 4, łukasz zaorski sikora, kroniki riddicka: ucieczka z butcher bay, lego harry potter 5-7, antonio tabucchi…