Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

31156

https://woblink.com/product-publication/download/31156/epub: 1

Cena:


Wiara. nadzieja i podejmowanie decyzji

Autor: Gary Zimak

Podejmowanie decyzji bywa skomplikowanym procesem. Gdy sprawa dotyczy kwestii. na których się nie znamy. najlepiej konsultować się z fachowcami. Najlepszego Specjalistę. który zna rozwiązanie każdego problemu. mamy zawsze przy sobie. To nasz Ojciec – Bóg. Jednak odkrywanie. jaka jest Jego wola. często przysparza nam wielu trudności. Ta książka pokazuje. że istnieją sprawdzone sposoby. by się tego dowiedzieć.Gary Zimak szczegółowo. ale też jasno i prosto przedstawia metody odkrywania. czego pragnie dla nas Bóg w danej sytuacji. Wyraźnie podkreśla. że pierwszym krokiem jest przyjęcie zaproszenia do wejścia z Nim w relację. Bardzo dokładnie opisuje metodę rozeznawania opracowaną przez św. Ignacego. Dzięki niej można nauczyć się wrażliwości na delikatne. wewnętrzne po

https://woblink.com/product-publication/download/31480/epub: 1

Cena:


Historia brody

Autor: Christopher Oldstone-Moore

Po blisko stu latach nieobecności obserwujemy tryumfalny powrót brody. Spada sprzedaż maszynek do golenia. otwierają się dawno zapomniane barber shopy. a troska o piękną brodę to podstawowy obowiązek naprawdę stylowego mężczyzny.

Wodzowie. wojownicy. rewolucjoniści i hipsterzy – zarost zawsze jest deklaracją tego. kim mężczyźni są i co pragną osiągnąć.

Christopher Oldstone-Moore barwnie przedstawia niezwykłą historię zarostu. To fascynująca opowieść o odwiecznym konflikcie brody i brzytwy w walce o męskie oblicze. Bo zarost lub jego brak to coś więcej niż tylko poranny zabieg przed lustrem – to sygnał. jaki wzorzec męskości wybieramy. Zarost pozwala mężczyźnie zaznaczyć swoją pozycję. wyrazić osobowość i daje poczucie wolności.

Od najdawniejszych czasów poprze

29.9: https://woblink.com/ebook/przeczucie-tetsuya-honda-31247u

Cena:


Dekolonizacja

Autor: Dane Kennedy

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna K

19.9: https://woblink.com/ebook/jezyki-stephen-anderson-31851u

Cena:olimp dan simmons, pubilo, czesława pilarska, gothic 3 questy, wernyhora przepowiednie, homo deus chomikuj, kossakowska bramy światłości, magdalena woś, urodzeni biegacze pdf, amundsen ostatni wiking, tytuł powieści joanny jagiełło, eugeniusz gostomski, staropolskie kolędy, erotyki poezja, gombrowicz transatlantyk, luz i tak nie będę idealna pdf…