17 równań. które zmieniły świat

Autor: Ian Stewart

Równania to siła życiowa matematyki i nauk ścisłych. Bez nich nie moglibyśmy poznawać świata. który nas otacza. Równania to modele tego. co obserwujemy w świecie. a ich potęga wynika z faktu. że pozwalają nam nie tylko zrozumieć. ale i kształtować rzeczywistość. „17 równań. które zmieniły świat” Iana Stewarta to historia rozwoju ludzkości opowiedziana za pomocą siedemnastu równań. 
Każdy z wybranych przez autora wzorów wyznacza punkt zwrotny w historii ludzkości. chociaż ich zapisywaniu nie towarzyszył odgłos gromu ani też nic nie zmieniało się w mgnieniu oka. 
Który z piętnastowieczn

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9


ISBN

9788377881613: Wydawnictwo

Format

2:

Cena:


Opowieść wigilijna

Autor: Christine Merrill

Joseph Stratford. właściciel ziemski. nie zabiega o sympatię sąsiadów. Wyjątkiem jest Barbara Lampett. córka hrabiego. którą zamierza poślubić. by poprawić swoją pozycję towarzyską. Joseph organizuje przyjęcie bożonarodzeniowe dla okolicznych arystokratów. którzy mimo jego niskiego pochodzenia. przyjmują zaproszenie. Podczas przyjęcia Josepha nawiedzają trzy duchy przeszłości…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


https://woblink.com/product-publication/download/8657/epub

1:

:

Cena:saga o walhalli, dmowski a piłsudski, angielski dla początkujących testy pdf, krystyna koziołek, szkice piórkiem pdf, gran turismo sport trofea, momo książka pdf, człowiek przy komputerze, sułtanka kosem historia, nad brzegiem rzeki piedry, messi biografia, nierządnica, sensualność, nieidealnie dopasowani pdf, lionheart gra, bromba i inni pdf, władcy chaosu online, hram, raj utracony john milton…