Geneza społeczeństwa polskiego na podstawie kroniki Galla i dyplomatów XII wieku

Autor: Michał Bobrzyński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Ciekawą niewątpliwie jest rzeczą dowiedzieć się o tych panujących. którzy państwo i naród polski zbudowali. kto oni byli. według jakiego działali planu. jakich chwytali się sposobów i środków i do jakich doprowadzili wyników. Trudno jednak odpowiedzieć na te wszystkie pytania. jeżeli się nie wie. z jakim materiałem mieli do czynienia ci pierwsi budowniczowie. jaka była ich ludność. którą do złożenia państwa i narodu użyli. jakie były tej ludności społeczne stosunki w ostatnich chwilach przed i w pierwszych chwilach po powstaniu naszego państwa. Analizy stosowne i próby od

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-4-jozef-slonecki-32120u

Cena:


Jednominutowy Negocjator

Autor: Don Hutson

Umiejętność negocjowania ma wpływ na każdy aspekt naszego życia. począwszy od kontraktów zawieranych

w pracy poprzez relacje z rodziną i sąsiadami po transakcje. które zawieramy jako klienci. A jednak większość ludzi wszelkimi sposobami wzbrania się przed prowadzeniem negocjacji. które kojarzą im się z poczuciem dyskomfortu. stresem. a nawet napawają lękiem. Don Hutson i George Lucas postanowili zmierzyć się z epidemią negocjofobii.

W formie zajmującej opowieści biznesowej autorzy przedstawiają proste. lecz głęboko przemyślane podejście do negocjacji. które sprawdzi się w każdych okolicznościach. zarówno podczas negocjacji mających charakter rywalizacji i konfrontacji. jak i tych opartych na współpracy i partnerstwie. Osiągaj najlepsze rezultaty za każd

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 12.99


ISBN

9788394828912: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:strategia konkurencyjna, edukacja zdrowotna definicja woynarowska, romantyzm charakterystyka epoki, kortyzol książka, głowa anatomia, moje gotowanie wydanie specjalne, tomasz gruszczyk, rok 1794, jerzy sperka, brudnopis online, ryszard mastalski, kobiety z dubaju, skazani na, prof miodek genius…