Edukacja zdrowotna z elementami teorii wychowania

Autor: Wiesława Ciechaniewicz

Zdrowie i z nim związana edukacja zdrowotna jest współcześnie przedmiotem zainteresowania nie tylko medycyny. ale również przedstawicieli nauk społecznych. tj. pedagogika. psychologia i socjologia.

Niebywałą zaletą proponowanej pozycji jest połączenie zagadnień edukacji zdrowotnej z teorią wychowania. Tematy opracowano w sposób skondensowany i schematyczny. przy zachowaniu zasady przejrzystości. co umożliwi studentom systematyczne przygotowywanie się do zajęć. Dodatkową zaletą niniejszego opracowania jest możliwość wykorzystania zawartych w nim treści w sposób aktywizujący wychowanków i edukowanych. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania sprawdzające zakres opanowania przez czytelnika prez

:

Cena:


ISBN

9788328709508: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/minecraft-wyspa-max-brooks-ewa-ziembinska-137822u

Cena:


Od wesela do wesela

Autor: Karen Booth

Kendall i Sawyer poznali się na ślubie przyjaciół. wspaniale się bawili. potem poszli do łóżka. Wymienili się telefonami. ale Sawyer nie zadzwonił do Kendall. A ona. mimo że wywarł na niej niezatarte wrażenie. nie chciała dzwonić do niego pierwsza. Po kilku tygodniach w agencji PR. gdzie Kendall pracuje. zjawia się nowy klient. Pilnie potrzebuje kogoś do obsługi ważnego projektu. Projekt zostaje przydzielony Kendall. która ukrywa przed szefową. że tego klienta miała już okazję poznać. Bo chciałaby spędzić z nim wiele takich nocy jak ta jedna. a za romans z klientem można stracić pracę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365897411: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-nadopiekunczosci-julie-lythcott-haims-135837u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137833/pdf

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135854/epub

1:

:

Cena:


Wenus – planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie

Autor: Elżbieta Kłobus

Pierwsza książka odsłaniająca Wenus w horoskopie i astrologii!

Autorka pozbawia rzymską boginię miłości jej stereotypowych cech oraz ujawnia prawdziwe znaczenie planety nazwanej jej imieniem. Udowadnia. że Wenus to nie łagodna. zajęta romansami kobieta. ale istota żądna władzy i potrafiąca po nią skutecznie sięgnąć. W związku z tym warto jest dowiedzieć się. jak wpływa ona na horoskop każdego z nas.

Publikacja opisuje najważniejsze aspekty Wenus i jej oddziaływanie na horoskop. W sposób w pełni obiektywny analizuje zarówno pozytywne. jak i negatywne aspekty tej planety. Znajdziesz tu tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dowiesz się. jak ją interpretować w horoskopach mu

19.1: https://woblink.com/ebook/jak-schudnac-25-kg-lekko-latwo-i-przyjemnie-sladowska-aneta-136196u

Cena:


ISBN

9788301201487: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/algorytmy-i-struktury-danych-lech-banachowski-wojciech-rytter-135850u

Cena: Wojciech Rytter


Algorytmy i struktury danych

Autor: Lech Banachowski

Jądrem informatyki jest algorytmika. a najważniejszym elementem procesu tworzenia dobrego programu komputerowego jest właściwy dobór algorytmów i struktur danych – szczególnie pod kątem ich wydajności.

Algorytmy i struktury danych są tematem jednego z podstawowych przedmiotów wykładanych na każdych studiach informatycznych. Książka została sprawdzona dydaktyczne na zajęciach prowadzonych ze studentami informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. jak też wielu innych uczelni informatycznych w kraju.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Autorzy są informatykami o uznanym w świecie dorobku naukowym. edukacyjnym i popularyzatorskim. W latach osiemdziesiątych XX wieku tworzyli podwaliny algorytmiki w Uniwersytecie

34.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-nadopiekunczosci-julie-lythcott-haims-135837u

Cena:intercyza koszt, doktor dolittle i jego zwierzęta pdf, przemysław ignaszewski, moralis, dieta mlynarskiego, małgorzata sznitowska, bielański podstawy chemii nieorganicznej, miod i mleko, kodeks prawa kanonicznego 2018 pdf, regiony geograficzne świata, wywiad telewizyjny, ilona wiśniewska lud, protestancka etyka pracy, ck dezerterzy, matura z matematyki rozszerzona 2019, uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem praca magisterska, maciej sosnowski pierwsza miłość, rodzaje konfliktów zbrojnych, elektryczność i magnetyzm sprawdzian, supererogacja, allan pease…