ISBN

9788380839847: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/indonezja-ludozercy-wczoraj-i-dzis-alicja-kubiak-jan-kurzela-130064u

Cena: Jan Kurzela


Internat

Autor: Izabela Degórska

Pożerasz książki? Uważaj! Ta książka może pożreć ciebie!

Wiktoria. studentka socjologii. ze zdziwieniem obserwuje fascynację młodych dziewcząt starą powieścią Internat. której czytelniczki tworzą subkulturę – przebierają się za bohaterki. spotykają na zlotach. są aktywne w mediach społecznościowych. Wiktoria postanawia napisać na ten temat pracę magisterską. a jako rzetelna studentka chce zacząć od poznania treści Internatu.

Niestety. odkąd wzięła do rąk egzemplarz książki. jest uwięziona w powieściowym świecie. w ciele powszechnie nielubianej szesnastoletniej Anny Wolf. Szkołę z internatem otacza nieprzepuszczalna bariera. piętra i ludzie czasami znikają. a wszystkie zdarzenia powtarzają się w rocznej pętli. Kiedy Wiktoria odkrywa tajemnicę zaginionych wcześniej

69: https://woblink.com/ebook/jakosc-w-agile-karolina-zmitrowicz-rafal-stanczak-133358u

Cena: Rafał Stańczak


https://woblink.com/product-publication/download/133386/pdf

1:

:

Cena:


Małe wielkie rzeczy

Autor: Henry Fraser

Sparaliżowany od szyi w dół. Henry pokonał niewyobrażalne trudności. by znów móc korzystać z życia i nauczyć się nowego sposobu funkcjonowania. W swojej książce Henry pisze o tym. jak w wyzwaniach. które stawiało przed nim życie. zawsze odnajdywał jakiś dar; jak uczył się przyjmować i akceptować zły obrót spraw oraz doszukiwać się pozytywnych aspektów każdej sytuacji. Jego filozofia życiowa opiera się na założeniu. że każdy dzień może być dobry.

„Małe wielkie rzeczy” przemówią do każdego. kto zmaga się z jakimikolwiek przeciwnościami losu. To przepiękna opowieść o wdzięczności oraz sile tkwiącej w każdym z nas – sile. która pokona największe trudności.

„Henry Fraser to jedna z najbardziej niezwykłych osób. jakie spotkałam”. –

:

Cena:


ISBN

9788395038983: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/tajemnica-krolestwa-strongwaldu-michal-wichowski-133709u

Cena: Joanna Pulit


KPP w KSRG

Autor: Mariusz Chomoncik

„Procedury jedynie wytyczają kierunek postępowania. natomiast szczegółowe techniki wymagają dokładniejszego opisu. I to jest najważniejszy cel książki. W publikacji zawarto procedury. techniki wykonywania poszczególnych czynności. a także zasady posługiwania się dostępnym sprzętem. Ciekawy element stanowią również analizy realnych akcji z opisami kolejnych czynności ratowniczych. jakie należy wykonać w danym przypadku.”

z Przedmowy

Kwalifikowana pierwsza pomoc (KPP) to czynności podejmowane przez ratownika wobec osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Dobra znajomość procedur ratowniczych i systematyczne ćwiczenia mają wpływ na jakość i szybkość działań z zakresu KPP.

<

29.9: https://woblink.com/ebook/mr-president-katy-evans-133615u

Cena:witkacy szewcy pdf, kupisiewicz dydaktyka, www pwsz kalisz, andrzej koch, glow and shadow pdf, opis przypadku dziecka z zespołem aspergera, książki w pdf za darmo, proszę słonia książka, regina brett kochaj pdf, psychologia penitencjarna, ebook genetycy, jacek bil, mroczne pozadanie, kwestionariusz badania mowy pdf, adam asnyk nad głębiami interpretacja…