Kobiety nieidealne. Magda

Autor: Magdalena Kawka

To nie jest polska Bridget Jones ani polski Seks w wielkim mieście. To jest nasze własne. kobiece. babskie. pisane tu i teraz. żywym językiem. wypełnione niebanalnymi dialogami jak ze scenariusza najlepszego filmu o kobietach. niekoniecznie tylko dla kobiet.

Drogie Czytelniczki. oddajemy w Wasze ręce historię pełną niedoskonałości. słabości. potknięć. upadków i wzlotów. Zrodziła się z naszej przyjaźni. a napisałyśmy ją dla Was. Bohaterki tej opowieści istnieją naprawdę. jesteśmy nimi my wszystkie: Ty. Twoja przyjaciółka. sąsiadka. matka. nauczycielka Twojego dziecka. Twoja dentystka i wszystkie kobiety. które codziennie spotykasz. Zamyślone. smutne. porzucone. ale również te szczęśliwie zakochane. szalone. niekonsekwentne. zwariowane. poważne. zdystansowane. Młode. starsze. miłośniczki trampek i te. które na co dzień biegają w szpilkach. Te walczące z nadwagą i te. którym zdarza się wypić za dużo wina. Przemądrzałe i niepewne siebie.

Jednym słowem: kobiety nieidealnie wyjątkowe.

Gosia Hayles

Magda Kawka

Jest mądrze. jest fajnie. jest dojrzale – zarówno jeśli chodzi o styl pisania. jak i samą fabułę i tworzenie postaci. Autorki stworzyły dobrą harmonię. pokazując. że książka „kobieca” może być zabawna. a przy tym niegłupkowata; lekka. lecz nie denna.

Marta Płusa

blog zadna-kolejna-milostka.pl

Z prawdziwą przyjemnością polecam tę powieść. Nie jest przesłodzona ani wydumana. za to do bólu szczera i prawdziwa. W świecie. gdzie trwa nieustający wyścig w dążeniu do ideału. jest to prawdziwa perełka. Teraz z niecierpliwością oczekuję na dalszy ciąg cyklu Kobiety nieidealne.

Edyta Świętek. pisarka

autorka cyklu Spacer Aleją Róż

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


RODO. Ochrona danych osobowych. Przewodnik po zmianach z nową ustawą ODO

Autor: Barbara Pióro

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz przepisami zawartymi w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich. którzy wdrażają nową regulację w swojej działalności.

Zmiany przepisów zostały przedstawione w unikalnej. tabelarycznej formule. Pu

:

Cena:


Szatan i Judasz: Ocalone miljony. Tom 10

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Ocalone miljony. Tom 10

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Wirtualne targowisko Tom 2

Autor: Andrzej Adamski

Internet. Od strony materialnej to po prostu sieć komputerowa. Miliony kilometrów kabli i światłowodów. niezliczona liczba połączonych ze sobą urządzeń. Coraz częściej nie potrzebują one kabli. posługując się bezprzewodowymi systemami łączności. Ale Internet to nie tylko serwery. routery i kable. To także fenomen socjologiczny. kulturowy. komunikacyjny. To przestrzeń wymiany informacji. poszukiwania rozrywki. to narzędzie komunikowania się. To komunikowanie coraz częściej ma wymiar reklamowo-marketingowy. Internet staje się miejscem (nie w sensie fizycznym. ale rozumianym jako przestrzeń lub środowisko) mówienia światu o zaletach swego produktu lub usługi. miejscem budowania reputacji (lub czasem – jej tracenia); staje się globalnym targowiskiem. gdzie ty

:

Cena:odnaleziony, andrzej zybertowicz książki, harry potter i insygnia smierci pdf, psychologia w zarządzaniu pdf, scenariusz przedstawienia teatralnego dla młodzieży, niki i tesla, kazimierz kelles-krauz, pogromca grzeszników, chyłka ebook chomikuj, erich fromm o sztuce miłości pdf, dekadent, bernard stiegler, general franko, faktoring pdf, marcin wałdoch, łowcy szpiegów, prawo miłości pdf, tomasz kostro, duchowe życie mózgu, dziady iii…