https://woblink.com/product-publication/download/128148/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:


Siła serca

Autor: Jerzy Bandrowski

Książka opowiada historię życia majora Zaruty. wspaniałego i bardzo zdolnego pilota. z którym nikt nie mógł się równać w jego naturalnym środowisku – w przestworzach.

‚Nigdy nie powinniśmy zastrzegać się przeciwko cudom. my. którzy wiemy. że nawet pod chmurami są aniołowie. mający nas w swojej opiece. Skrzydła daje nam motor. a moi bracia drodzy. czyż motor nie jest naśladownictwem serca ludzkiego? A jakiemż niewyczerpanem źródłem cudów jest serce ludzkie! Pamiętajcie dobrze. iż najlepsze motory najdoskonalszych aparatów zawodzą. kiedy zawiedzie serce. Zaś ono to ma do siebie. że iskrami. które wyrzuca z siebie. ożywia serca słabsze i mnoży siłę ich… A tak tworzy się łańcuch motorów niezwyciężonych i potęgą swoją zwalczających wszystko. jak na przykład wy. którzy zwyciężyliści

:

Cena:phrasal verbs lista pdf, oznaczona w matematyce, rok w którym nauczyłam się kłamać, zarządzanie kryzysowe pdf, kodeks karny komentarz, teoria obwodów elektrycznych, kroniki jednorożca, janusz borkowski leczenie, how białas, podstawy metrologii pdf, marek wierzba, dom czwarty pdf, literatura popularnonaukowa definicja, ćwiczenia na komunikację, pismo święte nowy testament pdf, gwp kancelaria, bajki o życiu, historia ludzkosci…