Fundamenty etyczne rzecznika prasowego

Autor: Karolina Dziewulska-Siwek

Autorka ukazuje chrześcijański i etyczny wymiar pracy w zawodzie rzecznika prasowego. Jako drogowskazy etyczne przyjmuje fundamenty uniwersalne jakimi są: prawda. dobro i piękno. sacrum. Są to wartości najmocniej budujące człowieka. instytucję. społeczeństwo. naród. Niezbędne. aby dziennikarstwo otrzymało dobra opinię. a ludzie otrzymali prawdziwe informacje. Rzecznik prasowy ma bowiem dzielić się nimi z dziennikarzami i opinią publiczną. Ma pomóc wzrastać prawdzie. dobru i pięknu w życiu publicznym. /prof. dr hab. Krystyna Czuba/

Lektura stopniowo nakazuje dostrzec rzetelność podjętego projektu i kompetencje (a także pasję zawodową) jego Autorki. (…) Książka ukazuje szerokie spektrum poszczególnych rzeczników. N

25.2: https://woblink.com/ebook/polacy-u-narodzin-stanow-zjednoczonych-longin-pastusiak-127789u

Cena:


ISBN

9788381192309: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ulotnosc-chwili-ilona-adamczyk-128959u

Cena:


Prawo rzymskie

Autor: Wojciech Dajczak

Znany i ceniony. a także nowoczesny i przystępny podręcznik akademicki do prawa rzymskiego. podstawowa lektura dla studentów prawa. europeistyki. historii. kulturoznawstwa. administracji i dla aplikantów prawniczych oraz wszystkich osób interesujących się dziejami starożytnego Rzymu.

Prawo rzymskie jest fundamentem naszej kultury prawnej. bez jego zrozumienia nie jest możliwe funkcjonowanie w dzisiejszym systemie prawnym. a więc i w naszej rzeczywistości. Autorzy ukazują je w kontekście rozwoju europejskiego prawa prywatnego. Omawiają m.in. wartości i zasady prawa prywatnego na przykładzie unormowań rzymskich oraz tradycji romanistycznej od średniowiecza po współczesność. metodę jurystów rzymskich jako podstawę zrozumienia nowoczesnego dyskursu prawniczego. instytucje i modele dogma

:

Cena:


Stany małżeńskie i pośrednie

Autor: Kassjanowicz Dorota

Weronika po urodzeniu synów nie ma już dawnego ciała. za to stała się wcieleniem wielofunkcyjności. W ferworze codziennych obowiązków i wobec wiecznej nieobecności męża w domu już zapomniała. że jest kobietą. Przyjaciółki Weroniki również nie mają łatwo. Dla Agaty. nauczycielki matematyki. praca w szkole jest zdecydowanie poniżej ambicji. Chciałaby coś w swoim życiu zmienić. ale zawsze kończy się tylko na chęciach… Jowita na co dzień jest stylistką-wizażystka. lecz tak naprawdę marzy o wystawach swoich grafik w galeriach całego świata. Ale najbardziej o poprawieniu relacji z nastoletnią. zbuntowaną córką. Na szczęście może liczyć na zakochanego w niej Szweda. Erlinga. Jeżeli tylko uda mu się wreszcie wrócić z obserwacji żubrów w Białowieży… Izka. wiolonczelistka

:

Cena:dieta hashimoto książka, zabawna historia, ebooki forum, diduszko zyglewska, zbigniew mikołejko żona, ugryzione jabłko, nowela konopnickiej krzyżówka, o. augustyn pelanowski, rywalki kiera cass pdf, kontrproduktywne, o duchu praw, remigiusz mróz nieodgadniona, ludobójstwa rwanda, bohater noweli nasza szkapa…