ISBN

9788373778047: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/medycyna-ciala-i-ducha-starozytna-madrosc-we-wspolczesnej-nauce-villoldo-alberto-136122u

Cena:


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook (PDF) adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają fi

24.2: https://woblink.com/ebook/relaksacyjna-metoda-mind-calm-wspolczesna-technika-medytacyjna-wyciszajaca-umysl-i-cialo-sandy-c-newbigging-136170u

Cena:


ISBN

9788373778382: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/fizyka-duchowa-sekrety-wewnetrznej-ewolucji-angelis-barbara-de-136147u

Cena:


Co mówi Twoja krew. Holistyczne spojrzenie na wyniki badań laboratoryjnych

Autor: Ursinus Lothar

Autor. naturopata. opisuje. jak odczytywać laboratoryjne wyniki badań krwi. aby postawić diagnozę i zrozumieć pierwsze sygnały nieprawidłowości w pracy organizmu. rozpoczynające się stany chorobowe lub poważne odchylenia od normy. Jego celem jest omówienie standardowych wyników badań stosując holistyczne postrzeganie zdrowia. Wyjaśnia to w bardzo przejrzysty sposób. aby każdy sam mógł je zinterpretować. Podaje również wartościowe wskazówki na temat środków i metod terapeutycznych. które można zastosować samodzielnie. W swoich analizach powołuje się na medycynę antropozoficzną. Tradycyjną Medycynę Chińską. zachodnią medycynę naturalną. naukową medycynę laboratoryjną. oraz na swoje wieloletnie doświadczenie. Samodzielnie zinterpretuj wyni

14: https://woblink.com/ebook/czarny-deszcz-marek-tarnowicz-136769u

Cena:serce diabła meghan march pdf, kalkulacje, rozprawka z dziadów, wirusologia lekarska pdf, wielki gatsby pdf, sztuka rysowania pdf, potęga pewności siebie pdf, james macpherson, jestem nieletnią żoną pdf, święty augustyn wyznania, oskar i róża, agnieszka romanowska, darwin o powstawaniu gatunków, techniki badań pedagogicznych, jacek sariusz wolski, podstawy pielęgniarstwa tom 1, fallout 4 nuka world poradnik, jacek woźniak, asiunia joanna papuzińska pdf…