I wyjechać w Bieszczady. Thriller z Domaniewskiej

Autor: Taylor Sara

Sarkastyczny. prześmiewczy. ale tez niezwykle gorzki i prawdziwy obraz warszawskiego ‚Mordoru’. a przede wszystkim ludzi pracujących w korporacjach. 

Autorka. która od ponad 10 lat pracuje w korporacjach zlokalizowanych w okolicach ul. Domaniewskiej w Warszawie. dlatego zdecydowała się napisać książkę pod pseudonimem. nie krytykuje samych korporacji. Nie zniechęca do pracy w nich. Ale niczym w zwierciadle. często krzywym. maluje przejaskrawiony obraz korpoludka. Opisuje relacje ludzi pracujących w ‚Mordorze’. także poza firmą. Ich życie prywatne. Zagląda nawet do ich sypialń. opisując zarówno seks. jak i związki.

W tym zwierciadle odnajdą się nie tylko pracownicy warszawskich korporacji. ale również każdy z nas. bez względu na to gdzie mieszkamy i czym zawodowo się za

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Wszyscy ludzie. których znam. są chorzy psychicznie

Autor: Nowak Krystian

Krystek jest prężnym copywriterem. który trzaska masę ambitnych prodżektów. Tak można by go opisać na Fejsie. Jednak tak naprawdę Krystian jest kulturoznawcą. który żyje z pisania ogłoszeń klepanych aut dla komisu samochodowego i marzy o wydaniu swojej powieści. Stara się trzymać fason. popijając latte. i nie odstawać od standardów lewackich znajomych.

Kiedy udziela pierwszego wywiadu jako literat. jego życie nabiera tempa. a on sam wpada w wir niecodziennych zdarzeń. Szasta lajkami. płaci swoim fejmem. Toczy filozoficzne dyskusje z kotami. Wpada na znanych ludzi w metrze i ucina sobie z nimi surrealistyczne pogawędki. choć już od dawna są martwi.

Krystian to bohater na miarę naszych czasów. w których ważne są filtry na Instagramie. a miłości poszukuje si

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 12.6


ISBN

9788381373517: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:olga tokarczuk audiobook, wspomnienia o tobie, arystoteles polityka pdf, juliusz słowacki hymn smutno mi boże, zwiadowcy 14 premiera, chorwacja w unii europejskiej, robert ostaszewski, józef chociszewski, jordan belfort wilk z wall street, jacka kuronia, stosunki polski z rosją, nobel literatura polska, niedokończony eliksir nieśmiertelności, vi keeland książki, christopher berry dee, pętla dobrego samopoczucia, kontuzje biegaczy, bez przebaczenia książka, 23 sposoby na lenia, kalkulacje, streszczenie szczegółowe bajki robotów, historia psychologii, sprawdziany klasa 4, grzegorz kalinowski śmierć frajerom, e-książki…