Zajadanie emocji

Autor: Maggan Hägglund

CZY ZAJADASZ EMOCJE?

Stoisz przed lodówką. choć wcale nie jesteś głodna? Próbujesz zagłuszyć stres. złość. zmęczenie albo frustrację za pomocą smacznego batonu czekoladowego bądź pysznych frytek? Być może jest to oznaką „zajadania” emocji.

Co by się stało. gdybyś się odważyła z nimi skonfrontować. zamiast próbować je zagłuszyć kolejną przekąską? Ta książka jest kluczem do zrozumienia. dlaczego kwestia jedzenia może być czasami tak skomplikowana. To praktyczny przewodnik. który wyjaśnia związek między stanem uczuciowym a jedzeniem. Jeśli radzisz sobie z większością spraw. ale nie potrafisz sobie odmówić nadmiaru smakołyków. to ta książka jest dla ciebie.

Autorka tłumaczy w niej relacje między uczuciami a jedzeniem i proponuje alternatywne zajęcia. które powstrzymają c

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kobieta na językach

Autor: Opracowanie zbiorowe

Książka „Kobieta na językach” to publikacja prezentująca żeńskie formy nazw zawodów i funkcji. Pokazuje. jak język polski jest różnorodny. jak ewoluuje – zmienia się wraz z rzeczywistością. w jakiej żyjemy. Jest kolejnym głosem propagującym feminatywy w drodze do zmniejszenia. czy wręcz całkowitego zlikwidowania asymetrii w języku.

Poza wykazem słów. zawiera również przykłady użycia niektórych wyrazów w zdaniu. czyli odmianę przez przypadki.

Książka może być wykorzystana jako element zajęć dydaktycznych.

Udostępniana nieodpłatnie przez Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom – może być powielana bez ograniczeń.

Wydawnictwo: eLitera

Cena: 0


Dziewczynka z zapałkami. Wydanie dwujęzyczne na Boże Narodzenie

Autor: Hans Christian Andersen

„Dziewczynka z zapałkami” to jedna z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena. Ta napisana prozą opowieść powstała w 1845 roku. wtedy też została opublikowana po raz pierwszy. Fabuła jest silnym nawiązaniem do życia autora. który wywodził się z ubogiej rodziny. Istnieje przekonanie. że baśń ta zawiera głęboki sens oraz ponadczasową wymowę. która po dziś dzień jest aktualnym przesłaniem. Idea miłosierdzia i troski o innych jest nam szczególnie bliska właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie warto również znaleźć chwilę na przybliżenie jej najmłodszym poprzez klasykę literatury światowej.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Cena:


ISBN

9788373779785: Wydawnictwo

Format

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:teksty ikoniczne, lego harry potter: lata 1–4, wymiana ciepła wiśniewski pdf, odnóża owadów, streszczenie bajki robotów jak ocalał świat, kissinger dyplomacja pdf, pilipiuk oko jelenia, słup soli, anna wolf ryzyko gangstera pdf, życie miasta średniowiecznego, piecioksiag mojzesza, dekada gierka, hotel polski żydzi, darmowe eboki, polska ustawa antyterrorystyczna – odpowiedź na zagrożenia współczesnym terroryzmem, kolejne 365 dni blanka lipińska pdf, teoria polityki, muzeum osobliwości, fizjologia człowieka zintegrowane podejście, sztuka kochania michalina wisłocka pdf, starozytne indie…