Koniec stresu i nadwagi. Unikalny program pozwalający schudnąć nawet kilogram dziennie

Autor: Cruise Jorge

Stres powoduje przybieranie na wadze. a związane z nim hormony przyspieszają odkładanie się tłuszczu. Przekonuje o tym bestsellerowy autor New York Timesa. którego książki przełożono już na 16 języków. Ten wpływowy trener fitness i specjalista od odżywiania prezentuje prosty. 12-tygodniowy plan. który stanowi odzwierciedlenie przełomowych wyników badań naukowych. Program ten pokazuje. jak możesz łatwo dezaktywować działanie hormonów stresu. Wykorzystasz w tym celu sprawdzone zalecenia pozwalające dokonać modyfikacji Twojego nastawienia oraz zakorzenionych przekonań. Dzięki zawartym w publikacji poradom. będziesz mógł się delektować smakiem pysznych muffinów. naleśników. pieczywa. smażonego kurczaka czy w

:

Cena:


Klasyfikacja budżetowa 2019.Zawiera najnowsze wyjaśnienia Ministerstwa Finansów

Autor: Krystyna Gąsiorek

Od 1 stycznia 2019 r. obowiązują istotne zmiany w rozporządzeniu Ministra Finansów z 2 marca 2010 r. w sprawie szczegółowej klasyfikacji dochodów. wydatków. przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych. Niektóre podziałki przestają obowiązywać. pojawiły się nowe. a przy niektórych zmieniły się objaśnienia. Do klasyfikacji budżetowej wprowadzono nową podziałkę – grupy paragrafów wydatków. Począwszy od planowania na 2019 r.. zarządy jednostek samorządu terytorialnego mają możliwość decydowania o szczegółowości – w zakresie wydatków – sporządzanych planów finansowych swoich jednostek organizacyjnych (jednostek budżetowych).

Książka zawiera m.in.:

• ujed

23.92: https://woblink.com/ebook/umowy-zlecenia-i-inne-umowy-cywilnoprawne-od-1-stycznia-2019-r–141160u

Cena:


Była raz wojna. Bomby poszły

Autor: John Steinbeck

Steinbeck skupia się na ludziach. a nie na bitwach. Je i pije z żołnierzami na froncie. rozmawia i walczy z nimi ramię w ramię. ‚Była raz wojna’ tworzy niezapomniany portret życia w czasie wojny. który nadal zaskakuje prawdą i humanitaryzmem.

Wielka Brytania. Afryka północna. Włochy… wielka wojna. której losy jeszcze nie były przesądzone. choć uczestniczyła już w niej Ameryka. Heroizm. trud codziennej walki. znaczące wydarzenia i drobne epizody. w których uczestniczy i które ogląda autor.

Jest zawsze na pierwszej linii. zawsze obok żołnierzy. W reportażach zawartych w tym zbiorze pisanych na zamówienie dziennika ‚New York Herald Tribune’ najwięcej miejsca poświęcił nie rzeczom i sprawom uznanym za najważniejsze. nie budzącym grozę wydarzeniom. lecz drobnym. codziennym (niekiedy zabawnym) sprawom. które wojnie towarzyszą. Ukazuje przy tym ludzki wzniosły i skromny wymiar nieludzkiej wojny.

Tłem dla powieści ‚Bomby poszły’. która po raz pierwszy ukazuje się w polskim przekładzie. jest obraz amerykańskich sił powietrznych oraz amerykańskiej załogi bombowca. najważniejszego elementu tychże sił. a także – jak określił to sam Steinbeck – ‚najwspanialszej drużyny świata”.

‚Bomby poszły’ to meldunek. który załoga składa w chwili. gdy wielkie bomby lotnicze wypadają z komory i lecą w dół. w stronę nieprzyjaciela… Słowa te oznaczają. że misja została wykonana i że można wracać do domu. Pewnego dnia to hasło rozbrzmi nad pokonanym wrogiem i wtedy będzie można wrócić do domu na dobre.

Jeśli zapomnieliście. czym jest wojna. Steinbeck odświeży wam pamięć. Taka literatura nigdy się nie starzeje.

‚Chicago Tribune’

John Steinbeck (1902–1968) – amerykański powieściopisarz. laureat Nagrody Nobla w 1962 r. za ‚realistyczny i poetycki dar. połączony z subtelnym humorem i ostrym widzeniem spraw społecznych’. Jego najbardziej znane powieści to ‚Na wschód od Edenu’. ‚Tortilla Flat’. ‚Myszy i ludzie’. ‚Grona gniewu’ i ‚Ulica Nadbrzeżna’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.2


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380839984: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/pozdrawiam-z-demoluda-aneta-wybieralska-137449u

Cena:


Remedium

Autor: Tomasz Kozłowski

Intrygująca. obyczajowo-przygodowo-historyczna opowieść z elementami fantasy. Przeniesiemy się do czasów Młodej Polski. W aurze tajemniczości będziemy poznawać wyjątkowa historie. w której nie brakuje wątków miłosnych i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Główny bohater to modernistyczny malarz. Franciszek Okrumża. Pragnie on nakreślić wizerunek kobiety. która pojawia się w jego snach. Czy aby na pewno tylko w snach? Kim jest tajemnicza Aniela? I dlaczego obraz Okrumży miałby uleczyć jej poważny defekt?

To pełna niezwykłej treści historia dzieła. które ma niesamowitą moc.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 16.9testy gimnazjalne z biologii, dawca przysięgi 2 audiobook chomikuj, wiedzmin szpony i kly, chłopiec w pasiastej piżamie książka pdf, świątynia na bagnach, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii opinie, prawa socjalne, ryszard bartkowiak, starożytna polska, my fajnopolacy, prandota, cudowna podróż pdf, sharon kendrick, ostrożnie kasdepke, boso ale w ostrogach, król bez korony…