ISBN

9788365586933: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/zadla-rzadza-moje-przygody-z-trzmielami-anna-bankowska-

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28417/epub

1:

:

Cena:


Bydło domowe – hodowla i użytkowanie

Autor: Piotr Guliński

Kompendium wiedzy z zakresu hodowli i użytkowania bydła. najliczniejszego i najważniejszego gatunku zwierząt gospodarskich użytkowanych przez człowieka.

Zaproponowany przez autora podręcznika układ i dobór tematyki odpowiada występującym w praktyce problemom związanym z produkcją mleka. W podręczniku przedstawiono najnowsze informacje dotyczących osiągnięć naukowych z zakresu omawianej problematyki. Tekst uatrakcyjniają tabele. fotografie. wykresy. które w sposób istotny podnoszą atrakcyjność i przystępność omawianych kwestii.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 99


Pani Walewska. Powieść historyczna z epoki napoleońskiej

Autor: Wacław Gąsiorowski

Zachwycająco piękna pani Walewska wyrusza pod Warszawę na powitanie wielkiego cesarza Francuzów. obiecującego wolność ojczyźnie damy. Tak zaczyna się wielki. płomienny romans z wielką europejską polityką w tle. Czy Maria Walewska zdoła wpłynąć na Napoleona Bonaparte w kwestii polskiej? Czy Bonaparte inaczej spojrzy na Polaków pod wpływem swej urodziwej kochanki?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 29.9


:

:

Cena:


The Voyage Out

Autor: Virginia Woolf

Rachel Vinrace sets out on a voyage from the confines of her home in England. where she is raised by her spinster aunts. to the exotic coast of South America in the early twentieth century. But more than just the physical journey from one shore to another. „The Voyage Out” is a story of the transformation of this essentially unworldly girl to a more self-possessed woman in love with the seemingly enlightened yet searching young writer. Terence Hewet. Her experiences. from a first kiss to a surprising flowering of real love. may inspire the reader to reflect on gender roles in society. love among intellectuals. and the strivings and sorrows of life. Some of the most lovely and illuminating writing flowed from Virginia Woolf’s hand as she wrote the words to describe the conversations as well as the innermost thoughts of her characters. Complex characters. vivid and beautiful descriptions of the exotic surroundings. and very real human internal struggles all make for a brilliant novel that one should savor slowly and thoroughly.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9insight droga do mentalnej dojrzałości pdf, aleksander panasiuk, pokonać lęki i fobie pdf, operacja pasztet, pseudonim grek, nasza mama czarodziejka karty pracy, autyzm i zespół aspergera pdf, zbiór zadań z matematyki klasa 6 pdf, medaliony tytuł, artur kruszewski, anna skolimowska, adam przechrzta cień, niewyjaśnione zjawiska, na tyłach wroga, rainbow six siege poradnik, intryga książka, oczy ciemności książka…