ISBN

9788375617511: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/nieuniknione-kevin-kelly-128519u

Cena:


Star Force. Tom 8. Szturm

Autor: B.V. Larson

Siły Gwiezdne podejmują wyprawę do Układu Słonecznego. chcąc wyzwolić ludzkość spod okrutnej dyktatury imperatora Crowa. Zanosi się na wojnę domową na wielką skalę. jednak do gry wkraczają Niebiescy. a ich okręt nie przypomina niczego. z czym Riggs i jego ludzie zetknęli się do tej pory. Nowy rodzaj broni stworzyły też Siły Imperialne – niesamowite cyborgi okazują się niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Pułkownik Riggs musi podjąć kilka trudnych decyzji. a jego oficerowie często mają odmienne zdanie.

Jak zakończy się ten trójstronny konflikt? Czy Siły Gwiezdne mają szansę przetrwać tę zawieruchę? 

To już ósmy tom bestsellerowej serii B.V. Larsona. zwanego królem Amazona.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


1

:

:

Cena:


ISBN

9788375619522: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesna-korespondencja-biznesowa-po-niemiecku-agnieszka-drummer-richard-boehnke-128521u

Cena: Richard Boehnke


Wydawnictwo

W Drodze: Format

128826

https://woblink.com/product-publication/download/128826/epub: 1

Cena:


Dziwne dni

Autor: Michał Stonawski

Żyjemy w epoce absurdu. gdzie jednocześnie promowana jest rozwiązłość i wstrzemięźliwość. wolność religijna i odrzucenie religii. wolność słowa i autocenzura. czy wolność światopoglądowa i jednocześnie napiętnowanie różnych ideologii.

To absurd. w którym się gubię. otumaniony wszechobecnym zgrzytem informacyjnym. hałasem. harmiderem – mając dostęp do każdej prawie informacji i jednocześnie czując się jak ślepiec w ciemnościach. To absurd – bo jednocześnie będąc obywatelem wolnym. czuję się zamknięty w kajdany jak nigdy wcześniej.

Absurd.

Paranoja.

Bizarro.

Jeśli jest gdzieś ucieczka od tego szaleństwa. to może nią być tylko szaleństwo właśnie. Takim gatunkiem jest dla mnie Bizarro Fiction. Gatunek ten nie jest przecież traktowany poważnie.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 37.9


ISBN

9788381193450: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/roboty-i-prace-jozef-ignacy-kraszewski-128916u

Cena:


Oblubienica morza

Autor: Michelle Cohen Corasanti

Długo wyczekiwana powieść autorki bestselleru „Drzewo migdałowe”.

Cztery różne osoby. Jedna historia o ojczyźnie i miłości ponad podziałami.

Sara zostaje wypędzona z Rosji z powodu żydowskiego pochodzenia. Próbuje ułożyć sobie nowe życie w Palestynie. Pracując jako pielęgniarka. poznaje lekarza. Yousefa. Na drodze ich miłości stają różnice w pochodzeniu i narastający konflikt palestyńsko-izraelski.

Ameer mieszka w obozie dla uchodźców w Libanie. Udaje mu się wyjechać do USA. gdzie rozpoczyna nowe życie jako naukowiec. Wciąż jednak ścigają go echa przeszłości. 

Rebeka. osiemnastoletnia Żydówka. sprzeciwia się złemu traktowaniu arabskich społeczności przez jej rodaków. Zrywa ze swoim despotycznym narzeczonym. Nie spodziewa się jednak. jak straszne mogą b

109: https://woblink.com/ebook/dermatologia-w-praktyce-czesc-1-magdalena-czarnecka-operacz-128153u

Cena:zarabianie z domu, krótka piłka, ewa bielska, decomorreno, komando śmierci, książki katolickie bestsellery, mieczysław dobija, halliday podstawy fizyki, seryjni mordercy ksiazka, skala psychopatii, renata zarzycka, jacek piekara bicz boży, poradnik dyżuranta pdf, matematyka testy klasa 4, dukaj król bólu, arabski syn pdf za darmo…