Kiedy odchodzą bliscy

Autor: ks. Leszek Smoliński

Koniec życia to trudny okres dla odchodzących i dla ich bliskich. Wiąże się ze smutkiem. refleksją nad tajemnicą życia. śmierci i wieczności. Konieczne staje się uporządkowanie spraw z Panem Bogiem oraz z ludźmi. Rodzi się potrzeba spotkań z kapłanami. zaplanowania ceremonii pogrzebowych. dokonania formalności. Bliscy muszą się zatroszczyć zarówno o godny pochówek zmarłego. jak i jego życie wieczny. Stąd w naszym przewodniku obok informacji dotyczących spraw organizacyjnych zamieściliśmy modlitwy i słowa duchowego wsparcia pozwalające przejść od żalu i rozpaczy do nadziei na wieczne zbawienie i radość z przebywania w Bogu.Książka stanowi kompletny przewodnik zatwierdzony kościelnym imprimatur. pozwalający w skupieniu i powadze przetrwać czas odchodzenia bliskich.

Wydawnictwo: R

Cena: 11.9


ISBN

9788381471299: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/pan-dr-sylwia-janik-141195u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141212/epub

1: Autor

:

Cena:audiobook księgi jakubowe, kornel frydrych agh, ebook gratis, latarnik camilla lackberg pdf, anna majewska janusz majewski, daria skiba, filip ilkowski, joanna zaręba, wojenna korona cherezińska, problemy z wymową, kłamca kłamca online, franciszek leja rachunek różniczkowy i całkowy pdf, fce testy książka pdf, księga dobrych myśli, otchłań pożądania pdf, dziedzictwo bourne’a, marian morawski, yellow bahama w prążki audiobook…