Zdobyć Rosie. Początek gry

Autor: Kirsty Moseley

Poznaj losy najlepszego przyjaciela bohaterów powieści „Nic do stracenia”. Nate Peters. niepoprawny podrywacz i łamacz serc. lubi swoje życie pełne przelotnych romansów. Patrząc jednak na szczęśliwe małżeństwo Anny i Ashtona. coraz częściej zastanawia się. jak by to było. gdyby miał dziewczynę na stałe. Uznaje. że jeszcze do tego nie dorósł. Aż do czasu. kiedy poznaje Rosie. To zdecydowanie kobieta na całe życie. nie na krótki romans. Absolutnie wyjątkowa i niestety całym sercem oddana komuś innemu. Rosie nie jest zainteresowana znajomością z Nate’em. co tylko mobilizuje go do działania.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


Życie modelki

Autor: Julia James

Modelka Thea Dauntry ma jednego wroga – bezwzględnego biznesmena Angelosa Petrakosa. Pięć lat temu pozbawił ją pracy i domu. Dlaczego musiała spotkać go ponownie teraz. gdy po raz pierwszy w życiu poczuła się bezpieczna i planowała zacząć nowe życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Świat antyczny a my

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Świat antyczny a my: (osiem wykładów. wygłoszonych na uniwersytecie w Petersburgu w roku 1901). Tadeusz Stefan Zieliński. pseud. Eheu (1859-1944) – polski historyk kultury. filolog klasyczny. profesor Uniwersytetu w Petersburgu i Uniwersytetu Warszawskiego. członek Polskiej Akademii Umiejętności. Był jednym z najwybitniejszych i najwszechstronniejszych badaczy świata antycznego. W latach 20. kilkakrotnie zgłaszano jego kandydaturę do Literackiej Nagrody Nobla; w tym okresie zdarzały się wyróżnienia tą nagrodą nie tylko pisarzy. ale również filozofów. historyków czy mówców. sam Zieliński jednak noblistą nie został. W swoich badaniach spec

3: https://woblink.com/ebook/slady-kultury-starego-swiata-na-rusi-kijowskiej-franciszek-rawita-gawronski-32282u

Cena:


ISBN

9788324042333: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/ak-75-wojciech-konigsberg-32434u

Cena:


W królestwie Monszatana

Autor: Marcin Rotkiewicz

„Genetyczne mutanty”. „niezniszczalne superchwasty”. „rakotwórcze pestycydy”. „szczepionki wywołujące autyzm”. „uzależniający gluten”. Podobne nagłówki od lat straszą nas z pierwszych stron gazet. Gdzie leży prawda? Czy genetycznie zmodyfikowane rośliny. szczepionki i gluten faktycznie są takie straszne. jak je malują ekoaktywiści. politycy i celebryci? I czy firmy zajmujące się produkcją GMO – z niesławnym Monsanto na czele – naprawdę zagrażają współczesnemu rolnictwu?

Dziennikarz naukowy Marcin Rotkiewicz. niczym w średniowiecznym bestiariuszu. zbiera sumę współczesnych strachów związanych z rozwojem nauki. Nie banalizując potencjalnych zagrożeń. klarownie i wciągająco wyjaśnia. kto posługuje się rzetelnymi argumentami. a kto zarabia na rozsiewaniu paniki.

To książka dla tych. którzy chcą wiedzieć. jak powstają pseudonaukowe teorie i czy naprawdę jest się czego bać.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 30.9


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych musi przeprowadzić okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych.

Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny z przepisami ustawy o rachunkowości jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawa

24: https://woblink.com/ebook/gastronautka-roza-wigeland-32444u

Cena:m. łobocki, predykator, dylemat paris, willa morena, sprawa chrystusa recenzja, darmowe książki na kindle, nadzieja elantris, damian król, niemcy zychowicz, opis metody badawczej, lev belle aurora pdf, www publio pl, krzysztof dołęgowski, artur stachura, testy gimnazjalne chemia…