ISBN

9788380834101: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/mateusz-i-kamienny-krag-krzysztof-niedzialkowski-30083u

Cena:


Początek wszystkiego

Autor: Robyn Schneider

Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny. przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim… Zanim dziewczyna go zdradziła. auto roztrzaskało mu kolano. jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach. a przyjaciele zdobyli się jedynie na to. aby wysłać mu do szpitala kartkę z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Cassidy Thorpe to dziewczyna inna niż wszystkie. Zjeździła kawał świata. nocą wykrada się z gitarą na dach internatu. tańczy tak. jakby chwila miała trwać wiecznie. i zna naprawdę dziwne słowa.

Spotkanie tej dwójki jest przypadkowe. ale zmieni ich życie na zawsze. Cassidy wciąga Ezrę do swojego niesamowitego świata. w którym nie ma końców – są tylko nowe początki.

34.9: https://woblink.com/ebook/strach-i-potega-bezpieczenstwo-miedzynarodowe-w-xxi-wieku-wojciech-kostecki-30712u

Cena:


Ewa. Człowiek złudzeń

Autor: Jakob Wassermann

Ewa. Człowiek złudzeń” to powieść psychologiczna z elementami romansu autorstwa Jakoba Wassermanna napisana w 1920 roku.

 

Książka opowiada o losach tytułowej Ewy. Czytając ją przeniesiemy się do świata z wątkami intryg. romansów oraz rozmaitych przygód jakie doświadczyła Ewa.

 

„ Panna von Einsiedel traktowała całkiem serjo miłosne gruchanie z Crammonem. Gdy to spostrzegł. ochłódł zaraz. bacząc by uniknąć zagrażającej. niemiłej sytuacji.

 Posyłała mu przez pokojówkę natarczywe liściki. na które nie odpowiadał wcale. Poprosiła o schadzkę…”

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4.99


Ślady Holocaustu w imaginarium kultury polskiej

Autor: Opracowanie zbiorowe

Znaki te manifestują się w wypowiedziach potocznych. artystycznych. naukowych i w różnych mediach – w słowie mówionym. pisanym. w druku. fotografii. filmie. architekturze czy wielogatunkowych głosach internetowych. Odwołują się nich zarówno kibice piłki nożnej. jak i bywalcy wystaw sztuki współczesnej. zarówno miłośnicy antysemickich dowcipów. jaki i członkowie organizacji walczących z mową nienawiści.

Autorzy i autorki książki proponują interpretacyjne podążanie za śladami Zagłady odciśniętymi w polskim zbiorowym imaginarium. Odsłaniają mapę zagadnień. na którą składają się między innymi: kwestia widzialności ludobójstwa. różne sposoby uwikłania Polaków w Zagładę. martyrologiczna rywalizacja z jej ofiarami. problem „obojęt

:

Cena:


ISBN

9788380885134: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/niezalezna-literatura-i-dziennikarstwo-przed-1989-rokiem-konrad-w-tatarowski-30026u

Cena:konie kabardyńskie, szymon liebert, nagi człowiek, dennett świadomość, bogdan góralczyk wielki renesans, aisthesis, magdalena skowron, corka krola moczarow, marketing podręcznik, mieszko ty wikingu, kamienie na szaniec audiobook cda, julie anne, chyłka za darmo, czarnobylska modlitwa pdf, luiza żywiecka wiek, mur milczenia, stalin terror absolutny, wampir z kc pdf, jak być szczęśliwym singlem…