Celibat [za czy przeciw]. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Józef Majewski | Dariusz Kot | Piotr Kaznowski | ks. Jerzy Krawczyk | Jean Vanier | Wybór tekstów opublikowanych się na łamach miesięcznika ‚Znak’ z okazji 700. wydania

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


https://woblink.com/product-publication/download/9872/epub

1:

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 9406

https://woblink.com/ebook/roman-polanski-gorzkie-szczescie-jan-kochanczyk-9406u

:

Cena:


Treasure Island. Wyspa Skarbów

Autor: Robert Louis Stevenson

Dwujęzyczna adaptacja powieści „Treasure Island. Wyspa Skarbów” R. L. Stevensona to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów powieści. możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średniozaawansowanych. jednak dzięki dwujęzycznej wersji książki mogą z niej korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.   Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie  umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.   Polecamy również dodatkowe pomoce do samodzielnej nauki: angielska wersja audio (format mp3) oraz zeszyt ćwiczeń z kluczem odpowiedzi.   Spis treści:   I. The Old Sea-Dog / Stary wilk morski II. The Brown Packet / Brązowa paczka III. We Go to Sea  / Wyruszamy w morze IV. Silver / Silver V. The Man of the Island / Człowiek z wyspy VI. My Sea Adventure / Moja morska przygoda VII. The End of the Adventure / Koniec przygody

Wydawnictwo: Wydawnictwo 44.pl

Cena: 12.3


Tischner o Polsce. Minibook

Autor: Ks. Józef Tischner

Czy kot może upilnować myszy? Jaki prawa ma naród? Czy Polacy odnajudją w sobie ‚chochoła sarmackiej melancholii’? Minibook z tekstami ks. Józefa Tischnera o charakterze narodowym Polaków. Przychody ze sprzedaży minibooków zostaną przeznaczone na kontynuowanie działalności miesięcznika ‚Znak’.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99maple program, popularnosc imion, mama kaśka ja i gangsterzy, dekada gierka, tajemniczy ogród wypracowanie klasowe list, scenariusze przedstawień kabaretowych, sigrid wiek, maciej duda, czynić, submersja, gazeta prawna rodo, nieprzypadkowa, małgorzata szczurek, podstawy automatyki, luke rhinehart, paradoks urbanowicz, syberia 2 solucja, twoje kompetentne dziecko pdf, oblicza dialogu, bajki dla dzieci ebook, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego pdf chomikuj…