Modele biznesu wobec wyzwań współczesnego zarządzania

Autor: Adam Jabłoński

Burzliwe otoczenie rynkowe wyznacza nowe mechanizmy funkcjonowania przedsiębiorstw. To. iż przedsiębiorstwa konkurują modelami biznesu. już dawno stało się faktem. Teraz nie chodzi już o posiadanie modelu biznesu. lecz o umiejętne jego konfigurowanie w spójności ze strategią i procesami biznesowymi. Model biznesu staje się podstawowym atrybutem dynamicznie zmieniającego się i tworzącego z otoczeniem pewną całość przedsiębiorstwa.

Umiejętność konstruowania efektywnych modeli biznesu powinna być kluczową kompetencją

współczesnego menedżera. Dlatego projektowanie efektywnych modeli biznesu powinno być jednym z istotnych obszarów eksploracji naukowych w naukach o zarządzaniu i praktyce biznesowej. Jako że zmieniają

40: https://woblink.com/ebook/innowacje-i-przedsiebiorczosc-teoria-i-praktyka-anna-francik-marcin-lis-viera-markova-128144u

Cena: Marcin Lis


Inne sprawy

Autor: Michał Zioło

Kim jesteś?

Kim jesteś. że zajmujesz się mną?

Kim jesteś. żeby oddawać za mnie życie?!

Kim ja jestem. żeby być tak kochany?!

…I myślicie. że usłyszymy jakąkolwiek odpowiedź? Nie. nie usłyszymy. Jest najzupełniej zbędna. Fascynacja i zdziwienie Jezusem Chrystusem będą miały praktyczne znaczenie. Naprawdę będziemy inni!

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 19.99


ISBN

9788379769902: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/hashtag-remigiusz-mroz-128113u

Cena:kot w butach słuchowisko, plastusiowy pamiętnik tekst, lingwistyka kulturowa, mroczni władcy nocy pdf, slepy tor, biologia klasa 5 sprawdziany, buty szczęścia, jerzy to jurek, miecz aniołów pdf, belle aurora raw rebirth, chińskie anime, darmowe-ebooki, połączeni uwolnij mnie pdf, filip kaczmarek, carl gustav jung książki, smuga cienia conrad, rachunkowość pdf, między nami dobrze jest pdf, zniszcz mnie anna langner, leconte de lisle…