Dzwony upiorne

Autor: Karol Dickens

Akcja powieści podzielona jest na cztery „kwadranse” wydzwaniane w ciągu jednej godziny (tak jak w Kolędzie prozą było to pięć „zwrotek” kolędy). Głównymi bohaterami powieści są Tobiasz Veck. posłaniec do wynajęcia nazywany przez przyjaciół Truchtkiem. i jego dziewiętnastoletnia córka Małgorzata. Akcja rozgrywa się w Londynie w wigilię Nowego Roku.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Pułapka

Autor: Lilja Sigurdardóttir

Seksowny feministyczny kryminał prosto z serca zimnej Islandii

Sonja prowadziła szczęśliwe życie jako żona i matka. Jednak kiedy wdała się w gorący romans z kobietą. mąż Adam zażądał od niej rozwodu i przejął opiekę nad ich synem Tomasem.

Zrozpaczona kobieta potrzebuje pieniędzy. by udowodnić przed sądem. że jest w stanie zająć się dzieckiem. Gdy dostaje propozycję przemytu kokainy za pokaźną sumę gotówki. nie waha się ani przez chwilę.

Okazuje się. że zdesperowana matka doskonale sprawdza się w roli przemytniczki i przyjmuje kolejne zlecenia. Nie wie jednak. że ktoś bacznie obserwuje każdy jej ruch. Sonja szybko się przekona. że z przestępczego świata nie ma powrotu. Wpada w pułapkę.

__

O autorce

Lilja Sigurdardóttir – islandz

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134573u

Cena: Maciej Pawłowski


Zielony żuk i biały gołąb rozpaczy

Autor: Albin Perc

W życiu nastoletniego Lucjana nic nie jest proste. Chłopak mieszka z matką i autystycznym bratem w starej kamienicy. Ojca nigdy nie poznał. a jego stosunki z matką znacznie się komplikują. gdy wychodzi na jaw. że ta zarabia na życie prostytuowaniem się. Pewnego dnia Lucjan zostaje pobity. a z opresji ratuje go Gabriela. dziewczyna. z którą wkrótce połączy go uczucie. jakiego wcześniej nie znał…

W tej wielowarstwowej opowieści świat realny ściera się z fikcyjnym. a losy bohaterów są pretekstem do zadania pytań. na które trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Czy można wyzwolić się od błędów popełnianych przez naszych najbliższych? Czy rodzinne traumy dziedziczy się z pokolenia na pokolenie? I czy miłość można odnaleźć również wtedy. gdy nie ma s

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19


1

:

:

Cena:jadąc do babadag pdf, zarządzanie strategiczne w przedsiębiorstwie pierścionek pdf, remigiusz mróz inwigilacja mobi chomikuj, justyna matysiewicz, wielkahistoria, przemysław wywiał, plomienna korona, super express e wydanie, lwów dziewczyny cena, powstanie wielkopolskie książka, makroekonomia notatki, słownik pedagogiczny kupisiewicz pdf, save you, pochodne i całki, język w mediach masowych, elite kings club. tom 2. marionetka pdf, crisis 3 poradnik, paradowski mafia, czarna owieczka doc, narzeczona na chwilę…