Szatan i Judasz: Ocalone miljony. Tom 10

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Ocalone miljony. Tom 10

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Galician Polyphony Places and Voices

Autor: Alina Molisak

Galicia became the subject of many valuable studies. not only among Polish scholars. Most of this research. however. manifested an approach that involved the reconstruction of the subject. the theme. or – particularly – the myth of Galicia in literature and culture. In the meantime. the horizon of studies on the former Habsburg province that have been undertaken in the context of the publication Galician Polyphony: Places and Voices is defined by such research perspectives as memorological. post-dependence. and above all – geopoetrological studies. The application of these methodologies to Galician subject matter led to an approach centered around poetrological and political aspects of the representation of space. the issues of negotiating individual and collective identity in the

:

Cena:


Jakość w Agile

Autor: Karolina Zmitrowicz

Książka Jakość w Agile została w całości poświęcona szeroko rozumianej tematyce zarządzania jakością w zwinnych projektach IT – od organizacji procesów jakościowych. przez różne podejścia. aż po konkretne narzędzia i techniki wspierające zarządzanie jakością.

Na początku autorzy skupiają uwagę na kulturze organizacyjnej. jako niezbędnej podstawie do zbudowania ekosystemu zarządzania jakością w całej organizacji. Pokazują. co należy zrobić w przypadku konieczności zaplanowania i wdrożenia procesów zarządzania jakości w organizacji.

Następnie schodzą na poziom produktu i projektu. Kolejno omawiane zagadnienia poprowadzą Czytelnika przez cały proces wytwórczy. począwszy od pomysłu biznesowego. poprzez efektywne pr

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:


Uwarunkowania rozwoju energetyki w zakresie polityki energetycznej i regulacyjnej

Autor: Grażyna Wojtkowska-Łodej

Mimo że energetyka. w tym zwłaszcza elektroenergetyka. już od lat 80. XX wieku podlega procesom liberalizacji. których celem jest rozszerzanie pola do działania sił rynkowych. to stanowi ona nadal przedmiot szerokiej ingerencji państwa. Uwaga ta w nie mniejszym stopniu odnosi się także do krajowej energetyki. w której proces liberalizacji trwa od początku lat 90. Minionego wieku. Ingerencja państwa w energetyce dokonuje się za pośrednictwem zarówno polityki właścicielskiej państwa – tam gdzie nadal zachowana została publiczna forma własności przedsiębiorstw energetycznych – jak i polityki energetycznej oraz szeroko rozumianej polityki regulacyjnej. Ingerencja ta jest nadal na tyle głęboka. że kreowane przez ni

29.9: https://woblink.com/ebook/lzy-tess-pepper-winters-133420u

Cena:czując, obraz szlachty w panu tadeuszu rozprawka, islam podstawowe informacje, ignacy krasicki najważniejsze utwory, tischner filozofia dramatu, literatura kresowa, angielski w podrozy, jezyk polski ustny, kryminały książki ranking 2018, helena czakowska, michalkiewicz stanislaw, ziemia planeta ludzi antoine de saint exupéry, medycyna stylu zycia, danielle steel mężowie, pilipiuk upiór w ruderze, ronja córka zbójnika audiobook, małgorzata białek, wyspa bjornsdottir…