Archie Greene (Tom 3). Archie Greene i zaklęcie kruka

Autor: D.D. Everest

Trzeci tom przygód Archiego Greene’a!

Witaj. czytelniku. w świecie. w którym półki z książkami są zaczarowane. bibliotekarze okazują się czarodziejami. a zaklęcia nie są rzucane na wiatr…

„W Muzeum Rozmaitości Magicznych. w sali Skryptorium. na karcie otwartej księgi zamigotał czarny płomień. Litery zaklęcia wypaczyły się i skurczyły w ciemnych jęzorach. i po chwili został po nich jedynie popiół”.

Archie i jego przyjaciele z Klubu Alchemików wytrwale przepisują zaklęcia zawarte w magicznych księgach. lecz ktoś wykorzystuje ich moc do czynienia zła. Mroczny Płomień rośnie w siłę. a powstrzymać go może jedynie odnalezienie przepowiedni Fabiana Greya. Archie jest bliżej odkrycia prawdziwego znaczenia proroctwa. niż sądzi. Tylko kto jest autorem tajemniczych wiadomości podpisanych inicjałami F.G. i opatrzonych rysunkiem kruka?

Czy Archie odkryje swoje przeznaczenie. ochroni przyjaciół i ocali magię?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


:

:

Cena:


Do moich ewentualnych czytelników

Autor: Agnieszka Haska

‚[…] Na podwórzu ustawiona była już spora grupa ludzi. złożona z tych. którzy opuścili byli swoje mieszkania lub kryjówki przed nami. Ustawiono nas w długi szereg i „gęsiego” przeprowadzono przez wszystkie podwórza i bramy na ulicę. W pierwszym podwórzu musieliśmy przejść przez szpaler skierowanych ku nam luf karabinowych. Mimo groźnej uwagi nie mogłem nie zwrócić uwagi na krwią splamione ciemne mundury. zakasane rękawy. osmolone twarze i dziki wyraz oczu naszych oprawców. (…) Tymczasem wyprowadzono nas na ulicę i ustawiono twarzami do muru i rękoma podniesionymi do góry. (…) Coraz to słychać było jęki kopniętych butami żołdaków czy też uderzonych kolbami karabinów. W tym nastroju stało się dla nas rzeczą pewną. że zastrzelą nas pod murem i żona mo

https://woblink.com/ebook/sny-chociaz-mamy-wspaniale-okupacyjne-dzienniki-zydow-z-okolic-minska-mazowieckiego-adam-kamienny-brandla-siekierka-barbara-engelking-chajcia-goldsztejn-eli-goldsztejn-125415u: https://woblink.com/product-publication/download/125415/epub

Cena: Autormaria komornicka wiersze, niepokoje wychowanka torlessa, holocaustu, piękne ciała, książka sposób na alcybiadesa, nie idealny, zmyślone choroby, łukasz drobiec, strategia błękitnego oceanu pdf download, jak wyobrażam sobie świat, the vanishing of ethan carter poradnik, stowarzyszenie umarłych poetów książka pdf, day leclaire, kontrakcja lantanowców, kaku michio, kazimierz iii wielki żony, jogałła, tokimeki: magia sprzątania w praktyce, magdalena bieniek…