https://woblink.com/product-publication/download/30714/epub

1: Autor

Autor

Monika Wańtuchowicz:

Cena:


Krok w nieznane

Autor: Judith Lennox

Niezapomniana opowieść o miłości i stracie. chciwości i pożądaniu. o tajemnicach. które mogą scalić rodzinę lub bezpowrotnie ją zniszczyć…

Rok 1915. Simla. Indie. W życie pięknej Elizabeth Ravenhart. która mając zaledwie osiemnaście lat poślubiła żądnego przygód lekkoducha Jacka. wdziera się tragedia. Owdowiała Bess pozostaje bez środków do życia. Decyduje się wrócić do Anglii. pozostawiając swego syna. małego Frazera. pod opieką babki. Zgodnie z umową. Cora ma za jakiś czas wysłać do niej chłopca. Babka nie zamierza jednak dotrzymać słowa… Życie Bess zmieni się znów dwadzieścia lat później. gdy dorosły już syn zapuka do drzwi jej domu w Edynburgu. aby odzyskać rodzinę i upomnieć się o rodzinne gniazdo.

„Krok w nieznane” to zapierająca dech w piersiach podróż z kolonialnych Indii. przez Londyn czasów pierwszej wojny światowej. aż do dzikich zakątków Szkocji.

Judith Lennox

Wychowywała się w rolniczym hrabstwie Wiltshire w Anglii. Studiowała na Uniwersytecie w Lancaster. gdzie poznała swojego przyszłego męża. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej powieści historyczne cieszyły się zawsze uznaniem krytyków i czytelników. W Polsce ukazały się m.in.: „Duchy przeszłości” (1999). „Ślady na piasku” (2001). „Trudne powroty” (2004). „Wszystkie moje siostry” (2007).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 19.9


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:


Niespokojne serca

Autor: Stephanie Laurens

Po latach wypełniania dyplomatycznych zadań i tajnych zleceń dla brytyjskiej korony kapitan Robert Frobisher postanawia zostać w Londynie i znaleźć sobie żonę. Jednak znowu otrzymuje pilny rozkaz. Musi dotrzeć do Freetown i ustalić położenie obozu handlarzy niewolników. Tymczasem we Freetown panna Aileen Hopkins usiłuje odnaleźć swego brata Willa. oficera marynarki. który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Frobisher. zachwycony odwagą i urodą Aileen. chce jej pomóc. Ruszają razem w drogę. zdecydowani stawić czoło bezlitosnemu przeciwnikowi. Mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


ISBN

9788365601315: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/witamina-d-jorg-spitz-william-grant-30873u

Cena: William Grant


ISBN

9788364980152: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/quentin-tarantino-rozmowy-gerald-peary-31035u

Cena:


ISBN

9788375612356: Wydawnictwo

Format

37.9: https://woblink.com/ebook/deutsche-grammatik-fur-alle-katarzyna-matusiak-guido-heitkotter-maciej-ganczar-30700u

Cena: Guido Heitkotter


Skaza

Autor: Zbigniew Zborowski

Historia. która nie da Ci zasnąć przez kilka kolejnych nocy…

Zagłębienie tuż pod potylicą. Najsłabiej osłonięty mięśniami punkt kręgosłupa szyjnego. 

Nawet lekkie uderzenie ostrym przedmiotem w to miejsce przerywa rdzeń kręgowy 

i powoduje śmierć.

Tak zginęła młoda kobieta.

Tak zabić mógł tylko fachowiec.

Komu zależało na śmierci doktorantki Zakładu Fizyki Jądrowej? 

I czy to możliwe. że morderstwo ma coś wspólnego 

z tajemniczym odkryciem przedwojennego polskiego naukowca?

++++

Zbigniew Zborowski – lubi życie na krawędzi: na granicy pakistańsko-afgańskiej kupił pistolet. który przemycił przez Chiny i Rosję. z Maroka wracał pod pokładem statku przewożącego chemikalia. Był wolontariuszem wydziału ge

26.9: https://woblink.com/ebook/odzywianie-wedlug-jogi-melissa-grabau-31323u

Cena:stereotypy o włochach, the kissing booth pdf, sowa illuminati, mariusz furmanek, charli i cyferki, interpretacja snów psychologia, ba paris dylemat, zdzisława dacko-pikiewicz, mróz testament pdf, miasto noży, cafe pod minogą, stulecie winnych ci którzy wierzyli, milena kamińska, osamu dazai zmierzch, katarzyna gadomska, jadąc do babadag, arytmia u dzieci, wojny konsolowe, podstawowe zwroty po portugalsku z wymową, pape satan aleppe, monika namysłowska…