Praca Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament „Promyczki” w Lublinie – 2005-2015

Autor: Justyna Truskolaska

Publikacja Praca Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament „Promyczki” w Lublinie – 2005-2015 stanowi studium pedagogiczne działalności edukacyjnej przedszkola prowadzonego przez Siostry Misjonarki Świętej Rodziny. W okresie od listopada 2014 do czerwca 2015 r. pozyskano wiele cennych danych. Stały się one podstawą opracowania 12 rozdziałów książki przy czym Autorki korzystały z konsultacji naukowych ze specjalistami z zakresu prowadzonych badań.  Ze względu na teoretyczno-empiryczny charakter badań zespół młodych badaczek pod kierunkiem p. dr Justyny Truskolaskiej dokonał diagnozy pracy przedszkola „Promyczki” w aspekcie realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych. terapeutycznych oraz edukacyjnych w zakresach wychowania: religijnego. społeczno-moralnego. estetycznego. edukacji zdrowotnej. przyrodniczej. językowej i matematycznej. Publikację należy wysoko ocenić pod względem treści. metodologii. jak i interpretacji zebranego materiału faktograficznego. Dla pedagogów praktycznie i teoretycznie zorientowanych. te refleksje i przykłady działań edukacyjnych pozostają wciąż aktualne.

Wydawnictwo: Witanet

Cena: 29.52


https://woblink.com/product-publication/download/18192/epub

1:

:

Cena:


Creative writing publicystycznych tekstów dziennikarskich

Autor: Piotr Lewandowski

Na polskim rynku wydawniczym nadal odczuwa się brak szerokiej oferty nowoczesnych. a przy tym profesjonalnie przygotowanych publikacji. uczących współczesnego warsztatu dziennikarskiego. Proponowane dzieło. autorstwa Piotra Lewandowskiego. ma tą szczególną wartość. iż napisane jest z ogromnym wyczuciem dla problemów warsztatowych przed jakimi staje młody adept sztuki dziennikarskiej. Ma mu służyć i ułatwiać profesjonalizację jego warsztatu pracy. Dzieło to tworzy oczywistą całość z pierwszą pracą P. Lewandowskiego. poświęconą praktyce dziennikarskiej (‚Creative writing informacyjnych tekstów dziennikarskich’) i jest jego naturalną kontynuacją.Również i tym razem Autor kładzie silny nacisk na ukazanie jak istotną rolę w pracy dziennikarza odg

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14natalia wilczek, biblioteka on line, terapeutka bev thomas, żywienie osób starszych pdf, prawdziwa królowa, stulecie chirurgów audiobook, po schodach do nieba, buszujący w barszczu, kevin dutton mądrość psychopatów, supererogacja, wojciech kasprzak, regionalna odmiana jezyka, agnieszka golec, adam zechenter, agnieszka piechocka, mariusz wolski, sławomir mrożek artysta interpretacja, ateizm dawniej…